Як створити відчуття дива Новий рік для дітей.

Одні з найдобріших і приємних спогадів дитинства - моменти, пов'язані зі святкуванням Нового року. Листи Діду Морозу, прикрашання ялинки, суєта дорослих, дозвіл не спати в головну ніч року і, звичайно ж, подарунки - ось те, що назавжди залишається в пам'яті і дозволяє подумки перенестися в ті чудесні часи і знову відчути чари.
Інструкція
1
Підготуйте дитину до наближення Нового року. Навіть крихітці у віці двох років вже можна пояснити, що в один прекрасний день під прикрашеною ялинкою Дід Мороз залишить подарунки. Звичайно, вихователі в дитячому саду і вчителі в школі будуть розучувати з дітьми вірші і пісні для дитячого ранку або готувати виступ, але важливо, щоб і ви були для дитини джерелом інформації про свято. Малюкам можна показати картинки в книжках, з дітками постарше написати листи Дідові Морозу та урочисто «відправити» поштою.
2
Підключіть малюка до новорічних клопотам. Нехай він нарівні з вами буде вибирати ялинкові іграшки, брати участь в складанні святкового меню і прикрашати квартиру. По-перше, це допомагає розвивати дитячу фантазію, а, по-друге, малюк буде відчувати свою причетність до того помахом чарівної палички, що розгортається прямо у нього на очах.
3
Дозвольте дитині в Новорічну ніч якщо не все, то багато що. По-перше, продумайте, як він зможе «досидіти» до бою курантів. Можливо, вам доведеться перенести денний сон на більш пізній час або дозволити повалятися з ранку в ліжку подовше. По-друге, дайте дитині можливість пошуміти, погреметь, постріляти з хлопавок, залишати серпантин, навіть якщо це призведе до появи небажаного сміття в квартирі. По-третє, дозвольте дітям відчути себе дорослими - нехай вони вип'ють дитяче шампанське і потримають справжній бенгальський вогонь, зрозуміло, під наглядом дорослих.
4
Запросіть у гості Діда Мороза. Якщо ви зустрічаєте Новий рік великою компанією, можна переодягти одного з дорослих в попередньо зшитий, куплений або взятий в оренду костюм. Другий варіант - найняти дідуся «зі сторони» - напередодні свят ви знайдете безліч оголошень в газетах і в інтернеті. В цьому випадку краще вибрати перевіреного виконавця, інакше дитина може перестати вірити в Діда Мороза. І третій варіант - домовитися з ким-небудь на роботі і привітати дітей всіх співробітників. Це зручно, якщо ви проживаєте в не дуже великому місті.
5
Якщо у вас немає можливості запросити Діда Мороза, інсценують його прихід, щоб створити у дітей новорічний настрій. Важливо, щоб подарунки не просто з'явилися під ялинкою, а опинилися там чарівним чином. Тому в даному випадку здорово спрацюють дзвінки в двері, ляскання кватирки, справжній сніг на килимі. І, звичайно, подарунки повинні бути красиво упаковані, адже діти звикли бачити по телевізору яскраві блискучі коробки, перев'язані бантами і підписані незнайомим почерком.