Як швидше запам'ятати неправильні дієслова англійської мови.

В англійській мові є правильні і неправильні дієслова. З запам'ятовуванням останніх нерідко виникають труднощі. До вивчення часто вживаних неправильних дієслів необхідно підходити з систематичністю і наполегливістю.
Інструкція
1
В англійській мові присутні близько 260 неправильних дієслів. Бажаючим володіти мовою хоча б на початковому рівні необхідно твердо запам'ятати не менше 70 з них. Щоб полегшити це завдання, користуйтеся таблицями, в яких дієслова розбиті на групи. У деяких підручниках вони систематизовані по видозміні їх у другій і третій формах, в інших - по виду дії. Наприклад, в першу таблицю включені неправильні дієслова з трьома однаковими формами, у другу - з збігаються другої і третьої формами, в третю - з трьома різними формами.
2
Для кращого запам'ятовування корисно складати такі таблиці самостійно. У цьому випадку візьміть за основу список неправильних дієслів і згрупуйте їх, як вам більше подобається. Розміщуючи слова за таблицями, ви зможете задіяти зорову пам'ять.
3
Складіть на підставі складених таблиць навчальні плакати. Відмовтеся від друку на принтері і оформите їх від руки на великих аркушах яскравими маркерами. У цьому випадку також підключиться механічна і зорова пам'ять.
4
Плакати краще розвісити над робочим столом. Час від часу перечитуйте по одному з стовпців таблиці. Візьміть за правило щодня вивчати по 10 нових дієслів. Переважно робити це перед сном, оскільки уві сні мозок обробляє інформацію, засвоєну за день.
5
Через кожні три дні повторюйте пройдений матеріал, щоб включилася довготривала пам'ять. Для самоперевірки напишіть на аркуші російський варіант дієслова, а навпаки - відповідний англійську, не підглядаючи в шпаргалки. Повторюйте так до тих пір, поки не почнете писати без помилок. Для вивчення дієслів, ніяк не піддаються запам'ятовуванню, скористайтеся методом асоціацій. Наприклад, зв'яжіть англійське слово knit (в'язати) з російським словом «нитки».