Як порахувати квадратні метри. порахувати квадратні метри кімнати.

  •  Квадратні метри порахувати просто - необхідно довжину кімнати помножити на ширину. Але при покупці дорогих матеріалів для обробки приміщення доводиться враховувати кожен квадратний метр. В цьому випадку доведеться площа стін кожної кімнати рахувати окремо.
  •  Виміряйте довжину і ширину кожної стіни в кімнаті. Окремо виміряйте довжину і ширину кожного вікна і двері або арок. З отриманої суми площі всіх стін відніміть підсумовану площа дверей, вікон і арок. У вас вийде площа, на яку і необхідно купувати оздоблювальний матеріал. Купуючи його, необхідно пам'ятати, що частина матеріалу все-таки буде обрізане. Тобто брати потрібно з запасом.
  •  Щоб вирахувати, скільки необхідно матеріалу для обробки підлоги порахуйте площа кожної кімнати і складіть її. У кожній кімнаті довжину помножте на ширину. Додавання всіх отриманих сум буде загальною площею для обробки підлоги.
  •  Оздоблювальні матеріали на стелю купуються виходячи з кубатури статі. Якщо у вас не передбачені якісь незвичайні форми стель.
  •  Для обробки ванної кімнати стіну, біля якої стоїть ванна, порахуйте окремо. Виміряйте довжину і ширину інших стін. Все помножте і складіть. Поміряйте площа дверного отвору. Відніміть суму цієї площі від загальної кубатури.Площадь стелі виміряйте окремо. Помноживши його довжину на ширину. Пол порахуйте з урахуванням ванни і шафок закривають систему комунікацій.
  •  В туалеті також необхідно порахувати площу підлоги з урахуванням унітазу і шаф закривають труби. Стеля, окремо помноживши довжину на ширину. Від вирахуваною кубатури стін відніміть площу дверного отвору.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=sx4v99K0u1E