Як вибрати бороду. Що підійде саме вам.

Борода в народній традиції є втіленням життєвої сили, ознакою мужності і родючості. Царі і герої різних країн і часів завжди представлялися з вусами і бородами. Сьогодні, щоб носити бороду, не обов'язково бути знаменитістю. Однак щоб з її допомогою підкреслити достоїнства зовнішності, а не зіпсувати її, важливо правильно підібрати тип бороди.
Інструкція
1
Щоб безпомилково вибрати для бороди підходящу форму, вивчіть риси свого обличчя. Зверніть особливу увагу на вилиці і розмір рота. Дивлячись у дзеркало, визначте, як ці деталі будуть поєднуватися з уявної бородою.
2
Перестаньте голитися і через два-три тижні знову вивчіть риси свого обличчя і характер росту волосся. Зауважте, де вони ростуть найкраще. Можливо, волосся навіть не доходять до підборіддя або, навпаки, в основному зосереджуються на ньому.
3
Подумки складіть начерки майбутньої бороди. Якщо ви вирішите носити широку бороду, можна буде збрити волосся на шиї і верхньої частини щік. Борода, поголена коротше лини підборіддя, підійде в тому випадку, якщо у вас кругле обличчя. Так візуально воно стане худее. Цей же ефект зможе створити «цапина» борідка, що припускає наявність волосся навколо рота і їх відсутність на щоках. Також можна спробувати відпустити її, якщо на щоках волосся росте погано.
4
При наявності зв'язки бороди і вусів і досить хорошим зростанні волосся, ви зможете дозволити собі повну бороду. Трапециевидная борода з вусами середнього розміру візуально подовжує обличчя. Для витягнутого особи більше підійде борода-підківка, але ні в якому разі не цапина борода або еспаньйолка.
5
Крім форми обличчя, зверніть увагу на її колір і ваш зріст. Високорослим підходять об'ємні пухнасті бороди, низькорослим варто проявити тягу до мінімалізму. Якщо у вас темне волосся і світла шкіра, вибирайте компактні бороди, подбрівая волосся на щоках. Якщо ж ви власник світлого волосся - можете сміливо носити широку бороду.
6
Визначившись із стилем бороди, дайте волоссю вирости, поки вони не покриють на обличчі все оголені ділянки. І, незважаючи на загальні рекомендації, прагнете до індивідуальності. Пробуйте різні форми, вибираючи саме ту, яка зможе підкреслити красу самої бороди й перетворити іміджеву складову вашої зовнішності.