Як підвищити собі заробітну плату. Як розмовляти з начальством.

На робочому місці ми проводимо більшу частину нашого часу, і для нас важливо, щоб наше керівництво цінувало і шанувало наш труд. Якщо ви вважаєте, що ваше начальство вас недооцінює, що ви гідні більшого грошової винагороди за свою працю, вам доведеться поговорити про це з вашим шефом. У цій розмові немає нічого соромно, але до такої розмови треба бути готовим.
Інструкція
1
Готуйтеся до розмови про підвищення зарплати заздалегідь. Продумайте все аргументи на вашу користь, які ви можете надати керівнику. Пред'явіть конкретні факти вашої якісної роботи, краще щоб це було зафіксовано документально: підсумкові звіти, конкретні цифрові показники.
2
Позначте ті ваші виняткові якості, які роботодавцю буде важко знайти в інших кандидатах на ваше місце. Начальник повинен розуміти вашу незамінність, щоб погодитися з необхідністю підвищення зарплати.
3
З'ясуйте попередньо, на що ви можете розраховувати. Подивіться, чого варто ваш труд на ринку.
4
Вибираючи час для цього важливого розмови, врахуйте багато факторів. Вибравши невдалий час, ви ризикуєте викликати тільки невдоволення начальства, при цьому повертатися до розмови про зарплату буде згодом набагато важче. Найкраще заводити бесіду про заробітну плату після великих вдалих проектів фірми. Обстановка повинна бути спокійною і стабільною, взагалі уникайте важливих розмов з керівництвом, якщо у фірми якісь проблеми.
5
Уникайте вимогливості при розмові. Від вас керівник повинен чути не претензії і невдоволення нинішнім станом речей, а готовність активно співпрацювати і далі, любов до своєї справи, доброзичливість. Ви повинні так побудувати розмову, щоб він не був неприємним для начальника, ви повинні переконати його в правоті своїх заяв.
6
Поводьтеся спокійно, не напружуйтеся і не нервуйте. Відчувайте себе з шефом на рівних, ви ведете переговори.
7
Називайте конкретні цифри, на які ви розраховуєте. В іншому випадку керівник, щоб звільнитися від небажаного розмови, незначно підвищить вам зар плату , тим самим задовольнивши ваше прохання, але зовсім не задовольнивши при цьому ваше бажання.
8
Пам'ятайте, що підвищення зарплати - результат не тільки розмови з начальством, а реальна робота протягом тривалого часу. Керівництво не погодиться з вашими вимогами, якщо ви просто давно не отримували прибавки. Але воно погодиться з підвищенням зарплати, якщо ви показали себе активним співробітником, якому важливі справи фірми; якщо ви проявляєте інтерес до нових знань і готові до регулярного утворення; якщо ви цілеспрямована і відповідальна людина.
Як підвищити собі зарплату? Цим питанням щоденно задаються сотні людей. Ви відповідальні, старанні, працьовиті, але заповітного підвищення на горизонті не видно. Потрібно негайно діяти!
Вам знадобиться
  • - впевненість
  • - обгрунтованість
  • - спокій
Інструкція
1
Підготуйте розмова з начальством. Обміркуйте всі доводи, з якої причини він повинен розглянути питання про підвищення. Не варто тиснути на рішення керівництва. Зрештою, незамінних немає.
2
Намагайтеся частіше показувати вашу роботу. Тільки не переборщіть. Керівництво терпіти не може настирливих.
3
Оцініть свою роботу. Вирішіть для себе, скільки коштує ваша робота. Перегляньте подібні вакансії в інтернеті або на біржах. Можливо, в пошуку ви знайдете себе.
4
При розмові з керівництвом не вмовляйте про підвищення, просто натякніть. Якщо ви дійсно гідні підвищення заробітної плати, керівництво піде вам на зустріч!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GboqZIlIsJ4
Зверніть увагу
Чи не ставте ультиматум керівництву! Чи не погрожуйте і не шантажуйте!
Корисна порада
Іноді керівництво не представляє як завзято, і багато працюють їхні підлеглі. Не соромтеся, кажіть про свої успішні проекти.