Вушний кліщ у собак і кішок. Як допомогти коханому вихованцеві.

Захворювання, яке з'являється при ураженні кішки вушних кліщем, має назву - отодектоз. Це один з найпоширеніших супутників-мучителів собак і кішок. Як позбутися від вушного кліща?
Вам знадобиться
  • - вушні краплі;
  • - ватяні палички;
  • - часникова олія.
Інструкція
1
Застосуйте спеціальні вушні краплі (наприклад, Отоферонол Голд), що вбивають шкідливого паразита і його яйця. Перед використанням цих ліків потрібно очистити кішці (собаці) вуха. Для цього застосовується розчин перекису водню, або хлоргексидин.
2
Ватяну паличку змочіть в одному з вказаних розчинів і ретельно протріть вушні раковини. Коли вуха тварини будуть очищені, потрібно капнути необхідну кількість крапель в вухо, потім помасажувати його, щоб ліки рівномірно розподілилося. При лікуванні слід дотримуватися відповідних заходів безпеки, не допускайте попадання вушних крапель вихованцеві в рот. Якщо, на жаль, таке сталося, треба дати кішці молока в великій кількості.
3
Спробуйте лікувати тварину від отодектоза за допомогою часникового масла. Для цього вам буде потрібно часник, який видавлюють через прес. Його заливають оливковою (рослинним) маслом і потім залишають на всю ніч настоюватися. Уже вранці можна очистити тварині вушка і також крапнути по три краплі процеженного масла в кожне вухо. Дане лікування проводять щодня протягом 1 місяця.
4
Крім того, обробіть місце проживання вашого вихованця миючими засобами, що містять хлор. Якщо ви почнете лікування відразу, то воно позбавить від вушних кліщів тварини, запобіжить втрату слуху у кішки. Для собак можна використовувати спеціальні краплі під назвою «Аміт форте». Ці ліки швидко позбавлять вашу собаку від небажаного вушного кліща.
Корисна порада
Тільки лікар зможе поставити точний діагноз і потім призначити правильне лікування. Перш за все, це можливо після проведених досліджень в лабораторії. Він порадить інсектицидний препарат, який найкраще підходить в даному випадку. Лікування від вушного кліща в основному триває більше двадцяти днів, після чого повторно перевіряють тварина, щоб упевнитися, що кліщі зникли.