Як відкрити буфер обміну. Як відкрити буфер обміну windows.

Нерідко на пошту приходять листи з посиланнями, по яких потрібно перейти, скопіювавши їх в буфер обміну, що розташовується в браузері. Початківці інтернет-користувачі не зовсім розуміють, де він знаходиться і як його відкрити. Він служить для запам'ятовування останніх інтернет-адрес і обміну інформацією. Також буфер обміну використовується і при копіювання текстів з будь-яких редакторів, в цьому випадку скопійований відрізок зберігається в пам'яті комп'ютера.
Інструкція
1
Відкрийте вікно браузера і дочекайтеся повної його завантаження. Знайдіть в самому верху строчку що складається з букв і цифр. Використовуйте її для подальших дій.
2
Вставте потрібну вам посилання і перейдіть по ній. Якщо ви хочете поділитися посиланням, то скопіюйте її натисканням лівої клавіші мишки і виберіть функцію «скопіювати», після чого вставте її в лист і відправте. Для перегляду даних, які зараз зберігаються в буфер е обміну, вставте C: WINDOWSsystem32clipbrd.exe. Після чого ви побачите всю інформацію.
3
Якщо ви хочете подивитися раніше відвідувані сторінки, то натисніть на стрілочку, яка розташовується збоку буфер а, повинно з'явитися вікно з інтернет-адресами за якими можна перейти. Буфер обміну запам'ятовує останні адреси відвіданих сайтів, за якими здійснювалися переходи.
4
Клавіші зручно використовувати при копіювання документів або частин тексту в текстових редакторах з подальшим перенесенням їх у потрібне место.Скопіровать в буфер обміну необхідні файли натисніть Ctrl + C.Для того щоб вирізати файли натисніть Ctrl + X.Чтоби вставити потрібні файли в документ використовуйте поєднання клавіш Ctrl + V.
5
Для перегляду папки, яка містить буфер обміну, введіть у вікно браузера C: WINDOWSsystem32. Дочекайтеся завантаження і перегляньте інформацію.