Як стати успішною людиною: топ-10 необхідних якостей.

Досягнення успіху є однією з найпопулярніших тем у психології. Багато успішні люди, які зуміли реалізувати свою мету і весь свій потенціал, мають загальними якостями, що відрізняють їх від інших.
Інструкція
1
1. Постійний пошук можливостей. Саме їх намагаються знайти всі успішні люди, решта ж постійно знаходять лише відмовки і скаржаться на труднощі і перешкоди
2
2. Робота «на результат». Успішна людина буде працювати до тих пір, поки його праця не принесе результат, він діє, незважаючи на незнання, страх і лінь. Неуспішна же з часом зупиниться або просто буде відкладати дії на потім.
3
3. Прагнення до більшого. Успішні люди прагнуть мати більше, ніж у них є зараз, неуспішні же воліють статус кво і зазвичай нічим не виділяються з натовпу.
4
4. Уміння визнавати свої помилки. Сильні люди падають, але потім знову піднімаються, слабкі ж бояться зробити помилку, а якщо помиляються, то вже не прагнуть все виправити. Крім того, професіонали також вчаться на своїх помилках і ніколи не повторюють їх знову.
5
5. Уміння мотивувати себе. Успішна людина буде черпати сили від самого себе, інші ж шукатимуть мотивацію ззовні. Люди успішні мотивовані азартом, прагненням довести свою силу, інтересом до своєї діяльності. Інших же потрібно постійно мотивувати різними матеріальними благами, підтримкою оточуючих.
6
6. Уміння ризикувати. На відміну від успішних людей, неуспішні бояться піти на ризик. Життя непередбачуване, і навіть найкращий план може змінитися через несприятливі обставини. Успішна людина усвідомлює це і все ж ступає в невідомість.
7
7. Терпіння і цілеспрямованість. Сильні люди готові довго йти до своїх цілей, слабкі ж хочуть усе й одразу. Недарма багато великі називали працю ключем до успіху.
8
8. Безстрашність перед відмовою. Відмови і незручні розмови здатні вибивати з сідла багатьох, але тільки не найуспішніших.
9
9. Віра в себе. Щоб домогтися успіху, потрібно вірити тільки в себе. Неуспішні же люди будуть вірити словам оточуючих, але не в свої сили.
10
10. Наявність великої мети. Всі успішні люди колись ставили перед собою одну велику мету і поступово змогли її здійснити. Слабкі ж не знали, що потрібно їм найбільше, і тому терпіли невдачу.
11
Історія знає чимало прикладів, коли люди змінювали себе заради досягнення успіху. Стати успішним може кожна людина, якщо по-справжньому захоче цього і розвине необхідні якості.