Як перемикати клавіатуру на ноутбуці. Перемикання клавіатури на ноутбуці.

Переключати клавіатуру на ноутбуці потрібно для зміни мови. Зміна розкладки зазвичай проводиться за допомогою стандартних кнопок або панелі швидкого доступу. Які кнопки натискати при перемикання залежить від марки комп'ютера і встановленої операційної системи, а також від індивідуальних налаштувань користувача. Якщо ви не скоювали додаткових налаштувань, спробуйте переключити клавіатуру натисканням клавіш.
Інструкція
1
Натисніть одночасно клавішу Shift і Alt, зверніть увагу на значок в низу екрану з правого боку. Ru - російська мова, En - англійська. Якщо клавіатура не переключилася, то натисніть клавіші Ctrl і Alt, після чого клавіатура повинна переключитися. Для зміни мови в зворотному порядку, натисніть то поєднання клавіш, яке перемикає вашу клавіатуру .
2
Якщо ви не можете перемкнути клавіатуру за допомогою клавіш, то наведіть курсор мишки на значок мови в панелі швидкого доступу і клацніть по ньому. У вікні виберіть потрібну мову і зробите другий клік. Після чого мова повинна змінитися.
3
Для зручності перемикання клавіатури встановіть спеціальну програму Punto Switcher, яка в автоматичному режимі буде міняти мову. Працює вона так. Якщо ви починаєте вводити слово "мшкги", то програма автоматично змінить мову на англійську і точно так же в зворотному порядку. Вона повністю підлаштовується під написання слів. Працює програма дуже добре. Завантажити її можна в інтернеті або купити інсталяційний диск.
4
Якщо клавіатура не перемикається, то зверніться в сервіс, вам повинні допомогти зробивши певні настройки, або ремонт ноутбука. Іноді проблема полягає в поломці клавіші, яка усувається в сервісі за кілька хвилин. Пошкодження операційної системи вірусами не кращим чином позначається на роботі комп'ютера, тому деякі функції перестають працювати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=92isJaC0rfc