Жуйка для рук: Як її жувати.

Зовнішній вигляд хендгам схожий на вигляд великої жуйки. Тільки призначена вона зовсім не для рота, а для рук. Тому пробувати її на смак все-таки не потрібно. Але як її тоді використовувати і яким чином жувати за допомогою рук? Не залишає сумнівів, що людина знайшла багато способів застосування такої іграшці.
Інструкція
1
Це в'язке речовина - відмінна розминка для рук. Використовуйте його для тренування дрібної моторики. Воно не прилипне і не забруднить руки. Виріб сприяє розвитку спритності, накачиванию мускулатури рук, замінюючи еспандер.
2
Коли виникне питання про те, як зняти стрес, згадайте про handgum. Пам'ятайте, що даний виріб не є отруйним або радіоактивним. При поганому настрої візьміть у руки даний виріб, мисліть його, тягніть і розтягуйте. Дана жуйка для рук є гарною заміною для наявної звички стукати, гризти нігті або малювати спіральки.
3
Також пам'ятайте, що за допомогою цього пластиліну, з вигляду схожого на «Лизуна», можна робити масаж рук, який в свою чергу сприяє поліпшенню здоров'я. Адже всім відомо, що на руках знаходяться енергетичні точки.
4
При тривалому використанні хендгам буде вести себе як рідина. У цьому випадку спробуйте приклеїти іграшку на низ будь-якій плоскій поверхні. Залиште даний виріб на деякий час. Досить скоро хендгам стече, як мед.
5
Зробіть протиударний і водонепроникний чохол до свого телефону. Розвивайте свою фантазію: застосовуйте речовина замість пластиліну для ліплення в будь-яких невідповідних для цього місцях. Наприклад, у транспорті.
6
Пам'ятайте, що можна хендгам купити або виготовити самостійно. Наявність своїх чарівних властивостей хендгам не втратить протягом п'яти років. Виріб можна мити, однак особливої потреби в цьому немає. Коли хендгам не використовується, помістіть його подалі від пилу і волосся в спеціальну пластикову коробочку, в якій вона найчастіше надходить у продаж.
7
Така іграшка підійде дитині тільки після восьми років. Попередьте дитя, що даний виріб їсти не можна. Хендгам зазвичай дуже подобається дітям. Ця жуйка для рук здатна надовго зайняти. Її неможливо зламати. У тому випадку, якщо вона порветься, можна легко склеїти її назад.
Зверніть увагу
У магазинах величезний асортимент жуйок для рук: світяться в темряві, міняють колір, магнітні, із запахом і без.
Корисна порада
Грайте з цією речовиною тільки чистими руками, бережіть від бруду.