Як купити автомобіль з рук і не проколотися.

Ринок вживаних автомобілів - це лотерея. На жаль, в ній нерідко зустрічаються переможені. Щоб не потрапити в їх число і знизити ризики покупки «проблемної» машини, при її виборі слід керуватися деякими правилами.
Вам знадобиться
  • - інтернет; - Телефон; - Газети з оголошеннями.
Інструкція
1
Визначтеся з грошовою сумою, яку ви готові віддати за автомобіль. Врахуйте, що витрати, як правило, перевищують заплановані на 20-25 відсотків. Різниця піде на постановку автомобіля на облік, погашення витрат на переоформлення, техогляд, страховку і т.д. Не забудьте і про можливе ремонті, який у більшості випадків необхідно проводити автомобілям з пробігом.
2
Оцінивши свої фінансові можливості, зверніться за підбором авто до друкованих видань і спеціалізованим інтернет-сайтів з оголошеннями про продаж старих автомобілів. Чи не кидайтеся на перше підходящу пропозицію, підберіть кілька варіантів.
3
Перш ніж відразу їхати дивитися авто, уточніть всі ваші моменти по телефону. Обов'язково поцікавтеся, як виглядає технічний паспорт машини, і чи присутні в ньому вклейки. Наявність останніх свідчить про те, що у автомобіля були проблеми з ідентифікацією VIN-номера, і можуть виникнути труднощі з подальшим оформленням і постановкою на облік.
4
Дізнатися, яким саме чином буде проводитися переоформлення машини. Нерідко власники продають автомобілі «за дорученням». Угода, звичайно, відбудеться, але законним власником транспортного засобу і раніше залишиться продавець. Якщо ж ви захочете його продати, то будете змушені ганятися за господарем. Виявилися не сумлінним і «забувши» про виплачені йому гроші, він може в підсумку зажадати повернути машину назад.
5
Якщо ви зупинили свій вибір на авто американського виробництва, попросіть продавця озвучити VIN, запишіть його. Пробийте інформацію за цим номером у офіційного дилера або в інтернеті. Якщо дані про випущеному і продаваемом авто відрізняються, утримайтеся від його придбання.
6
Поцікавтеся, не потрапляв автомобіль в ДТП, чи потрібне ремонт кузова, перефарбовувався він, наскільки добре збережені пороги і чи є на ньому плями іржі. Ці ознаки сигналізують про пошкодження, отриманих в аварії.
Зверніть увагу
Купівля машини з рук більш трудомісткий і відповідальний момент, ніж покупка нової машини, як купити машину з рук і при цьому не залишитися розчарованим. Як купити машину з рук і не потрапити в халепу, отримавши тільки позитивні емоції, і позбавивши себе від основних проблем, з визнаних з таким придбанням. З машинами б/у все набагато складніше, ніж з новими, купуючи автомобіль з рук необхідно звертати увагу на все: документи, вузли та агрегати.
Корисна порада
Постарайтеся купувати машину не один. Продавець буде "тиснути", розхвалюючи свій товар. Разом з кимось психологічно легше витримати цей тиск, до того ж чим більше очей побачать автомобіль, тим вище ймовірність виявити приховані дефекти, що допоможе у всякому разі знизити ціну автомобіля, що купується. Вдивіться уважно в приладовий щиток. Може бути будь-яку з аварійних лампочок вивернули. Використовуючи свою вагу качніть двома руками кожен з чотирьох кутів автомобіля.