Як зробити волосся міцними і шовковистим.

При правильному догляді можна досягти чудового стану вашої шевелюри. Головне правильно зрозуміти, чого ж не вистачає волоссю для того, щоб бути міцними і шовковистим.
Вам знадобиться
  • Для зміцнює маски:
  • - реп'яхову олію.
  • Для відновлення пошкодженого волосся:
  • - масло чайного дерева;
  • - відвар квіток ромашки .
  • Для зволоження шкіри голови:
  • - кунжутну олію.
Інструкція
1
Частою причиною нездорового вигляду волосся є недостатнє харчування шкіри голови. Це особливо виражено в осінньо-зимовий період, коли на тлі нестачі в організмі вітамінів волосся стає тьмяним, неслухняними і надмірно випадають. Відновити стан шкіри голови і волосся можливо за допомогою живильних масок і бальзамів. Хорошим ефектом володіють шампуні і бальзами на основі плаценти. Вони містять практично всі необхідні поживні речовини, які зміцнюють коріння волосся.
2
Кошти на основі лікарських рослин також здатні поліпшити стан вашої шевелюри. Значним зміцнюючим ефектом володіє реп'яхову олію. Його можна придбати в аптеці. Підігрійте масло на водяній бані і втирайте в корені. Потім оберніть голову рушником на 5-6 годин. Промийте волосся шампунем на основі корисних трав. Такі процедури необхідно проводити не рідше одного разу на тиждень.
3
Волосся може виглядати тьмяними при надмірній жирності шкіри голови і сухості кінців. При цьому вони завжди січеться і ламаються. Виникає такий стан в результаті негативного впливу факторів зовнішнього середовища, в тому числі і засобів для фарбування. Варто більш відповідально підходити до питання вибору фарби для волосся. Кращим варіантом буде відсутність у складі з'єднань амонію.
4
Пошкоджені волосся можна оживити за допомогою олії чайного дерева. В той обсяг шампуню, яким ви миєте голову, додавайте п'ять крапель олії чайного дерева. Після миття сполосніть волосся відваром ромашки. Волосся після таких процедур стануть м'якими і шовковистим.
5
Поява лупи говорить про недостатньому зволоженні шкіри голови. При цьому лусочки волосся розходяться в сторони і відламуються. У таких випадках допоможе кунжутну олію. Щодня втирайте його в шкіру голови і залишайте під рушником на 15 хвилин. Вже через кілька днів таких процедур нічого не буде вам нагадувати про недавню неприємності.
Зверніть увагу
Іноді нездоровий вигляд волосся може бути результатом захворювання внутрішніх органів. У цьому випадку необхідно провести комплексне обстеження організму. Після усунення причини волосся придбають свій здоровий вигляд.