Як стати красивою і здоровою без зайвих зусиль.

Знаючи, як гармоніювати зі своїм тілом, можна стати красивою і здоровою без зайвих зусиль. Регулярне увагу до свого організму, виключення шкідливих звичок і кілька приємних душі й тілу занять сприяють набуттю легкості і стрункості.
Інструкція
1
Намагайтеся харчуватися грамотно, без надмірностей. Візьміть за правило не їсти на ніч, навіть якщо дуже хочеться. Чи не виснажуйте себе згубними дієтами, особливо якщо вони вам не допомагають. А якщо і сідайте на дієту або обмежуєте себе в деяких продуктах, переконайтеся, що у ваш організм надходять всі необхідні вітаміни і поживні речовини. Відмовтеся від зловживання алкоголем і курінням.
2
Викройте кілька годин на тиждень для заняття спортом або йогою. Не відмовляйте собі у повноцінному сні. Якщо знаєте, що вранці треба буде ранній підйом, не засиджуватися допізна. Намагайтеся не пити багато рідини на ніч, інакше вранці можуть з'явитися синяки під очима і набряклість. Не завадить і прогулятися перед сном, цілком достатньо навіть 15 хвилин ходьби на свіжому повітрі.
3
Ретельно стежте за чистотою свого обличчя і тіла. Волосся мийте так часто, як вони того вимагають. Використовуйте засоби, які підходять вашому віку, типу шкіри і волоссю. Не допускайте, щоб ваші руки і нігті виглядали недоглянутими. По можливості, частіше дивитесь у дзеркало, стежте за зачіскою і макіяжем. Іноді балуйте себе походами в косметичний салон і перукарню.
4
Придивіться до того, що на вас одягнуто. Не допускайте неохайності в одязі, стежте, щоб всі ґудзики були на місці, ніяких плям, стирчать ниток. Зрідка оновлюйте свій гардероб, особливо, якщо ви скинули або набрали у вазі, щоб одяг не виглядала «не за розміром». Підберіть одяг так, щоб підкреслити достоїнства свого тіла і приховати його недоліки.
5
Дивіться на життя позитивно, проявляйте оптимізм до подій. Частіше посміхайтеся, навчитеся отримувати задоволення від життя. Будьте по можливості ввічливі, не відповідайте грубістю на грубість.
Корисна порада
Необхідно бути красивою, насамперед, для самої себе, любити своє тіло. Відчуття себе красивою змушує і оточуючих бачити вас такий. Пам'ятайте, справжня краса йде зсередини.