Як нанести декоративну штукатурку на стіну. прибрати іржу з кузова за допомогою викрутки відео.

Декоративна штукатурка екологічна і не боїться вологи. У разі пошкодження поверхні штукатурного шару можна замінити тільки один дефектний ділянку. При самостійному нанесенні декоративної штукатурки у вас вийде ексклюзивна поверхню. Існує безліч способів нанесення штукатурки, в залежності від фактури самої штукатурки, кольору і застосовуваних підручних інструментів.
Вам знадобиться
 • - декоративна штукатурка
 • - шпатель
 • - полутёрок
 • - грунтовка
 • - різноманітні валики
 • - кисті
 • - тканина
 • - папір
 • - п/е плівка
 • - трафарет
 • - губки
Інструкція
1
Перед нанесенням будь штукатурки на стіну зробіть підготовчі работи.Очістіте стіну від попереднього покриття. Всі великі тріщини та вибоїни зашпаклюйте. Промажьте стіни ґрунтовкою глибокого проникнення, щоб знепилити їх, поліпшивши зчеплення декоративної штукатурки з поверхнею. Ґрунтовку наносите валиком, а у важкодоступних місцях користуйтеся пензлем. Під фактурну штукатурку стіну необов'язково покривати фінішної шпаклівкою.
2
Нанесіть на підготовлену стіну перший тонкий шар штукатурки. Це можна зробити шпателем, валиком або полутерком. Мелкофактурние штукатурку наносять фарборозпилювачем. Розподіляйте штукатурку рівномірно по всій поверхні стіни. Ущільните її полутерком. Дайте підсохнути першому слою.Прі подальшому нанесенні можливі варіанти, залежні від ваших умінь, знань і фантазії.
3
Для набризкування другого шару штукатурки візьміть в одну руку віник, в другу руку палицю. Вмочіть віник в штукатурну суміш. Потім вдарте ручкою віника про палицю так, щоб бризки летіли на стіну . Палицю тримаєте на відстані 20 см від стіни. На стіні виходять пластівці штукатурки, які можуть бути частими і рідкісними, великими і дрібними. Такий метод ефектно виглядає при використанні штукатурки різних кольорів.
4
Нанесіть шпателем другий шар штукатурки. Скомкають в руці шматок п/е плівки або паперу. Прикладайте зім'ятий тампон до свіжої штукатурці, отримуючи якийсь узор на поверхні стіни. Періодично беріть новий шматок плівки або паперу, щоб наноситься малюнок залишався четкім.Сверніте шматок тканини в джгут і прокатайте їм сиру штукатурку. На стіні залишаться відбитки.
5
Прикладіть трафарет на висохлу стіну . Наносите шпателем другий шар штукатурки в межах трафарету. У вас на стіні залишиться чітко оформлений малюнок. Трафарет ви можете вирізати самі або замовити у дизайнера.
6
Для обробки фактурної штукатурки існують спеціальні валики. Поверхня валика може бути з великими або дрібними осередками. На валику можуть бути укріплені тампони або завдано дизайнерський малюнок. Прокатайте валиком по свіжій штукатурці для отримання візерунчастою поверхні.
7
тампонується верхній шар штукатурки природного губкою або кистю з коротким ворсом. Залежно від інструменту на поверхні стіни будуть з'являтися горбки або випадкові прожилки.
Зверніть увагу
Для поліпшення зовнішнього вигляду і захисту поверхні штукатурку покривають фінішним лаком. Але це зменшує паропроникність стін. Якщо на ваших стінах періодично утворюються тріщини, то штукатурка володіє необхідною еластичністю, щоб приховати невеликі тріщини на поверхні.
Корисна порада
Класична венеціанська штукатурка має не тільки складний склад, а й чітко визначену техніку нанесення. Покриття складається з безлічі тонких штукатурних шарів, розташованих таким чином, що падаюче світло, надає малюнку глибину. Нанесення венеціанської штукатурки найкраще довірити професіоналу.