Верстат або електробритва - що вибрати.

Коли в житті чоловіка настає час голитися, виникає питання, чим для цього краще користуватися. По суті варіантів всього два: електробритва або верстат. Кожен з них має свої переваги і недоліки, а також своїх шанувальників і супротивників.
Інструкція
1
Гоління електричної бритвою займає не більше п'яти-шести хвилин. При цьому відпадає необхідність у використанні води і кремів для гоління. Якщо пристрій забезпечений зарядним пристроєм, то користуватися ним можна в будь-якому місці поза домом.
2
Гоління електробритвою безпечніше, оскільки виключає виникнення порізів і подряпин на шкірі. Однак у порівнянні з верстатом гоління даними електропристроїв менш чисте і може викликати роздратування, яке проявляється появою висипу і свербінням. Але через деякий час шкіра звикає, роздратування проходить.
3
Електробритва коштує дорожче верстата. Але тут слід врахувати, що комплект лез для електробритви міняти доводиться вкрай рідко. Заміна лез роторної бритви відбувається раз на три роки, сітчастої - раз на півтора року.
4
Чоловіки, регулярно бриючому верстатами, можуть привести достатньо доказів на користь такого гоління. Так верстат зручніше у використанні, купити його можна скрізь, навіть у звичайному кіоску.
5
Він голить чистішим, тому і голитися можна набагато рідше. Гоління станком не викликає роздратування. Його вартість нижче вартості верстата. Звичайно, не слід забувати про постійну покупці лез, а також кремів і гелів - тобто всього необхідного для вологого гоління.
6
До недоліків верстатного гоління можна віднести необхідність в джерелі води і засобах для гоління. Це означає, що поголитися десь поза домом або, скажімо, готельного номера, досить важко. Неминучими витратами гоління станком є порізи, подряпини на шкірі і зрізані прищі.
7
Крім того, лезо як одноразового, так і багаторазового верстата при контакті зі шкірою під час гоління знімає верхній шар. Це травмує шкіру, і вона стає більш беззахисною до зовнішніх впливів. Виникає необхідність особливо ретельно доглядати за шкірою.