Як кидати кулю в боулінгу.

При грі в боулінг необхідно знати основи цієї гри, щоб правильно вибрати кулю , зайняти вірну позицію, розрахувати силу удару, влучно прицілитися. Звичайно, практика - найефективніший спосіб навчитися будь-якої справи, але знання азів техніки кидка допоможе вам швидше набути необхідних навичок.
Інструкція
1
Виберіть за вагою кулю , який вам найкраще підходить. Зверніть увагу, що маленькі легкі кулю и зазвичай мають маленькі отвори для пальців, і це може бути незручним.
2
Візьміть кулю великим, середнім і вказівним пальцями. При цьому великий палець повинен бути занурений в отвір повністю, а два інших - тільки чіпляти кулю . Шар тримаєте правою рукою (лівою, якщо ви лівша) на рівні трохи вище пояса, а іншою рукою злегка притримуйте його. Лікоть притисніть до тіла.
3
розбігаються вперед, розраховуйте на чотири кроки, при цьому останній крок зробіть найбільшим. Перший крок робіть правою ногою (лівша - лівої).
4
Розмах кулю а робіть при перших трьох кроках так, щоб на останньому кроці рука с кулю ом йшла тільки вперед, при цьому розмахніться якнайсильніше. Роблячи замах рукою, стежте, щоб рух руки з кулю ом було строго назад. Не допускайте замаху в сторону, розвороту плеча, не намагайтеся таким чином збільшити силу кидка.
5
Четвертий крок - це одночасне ковзне рух лівою ногою і рух руки з кулю ом вперед. Починайте ковзати вперед тоді, коли відчуєте, що кулю починає опускатися.
6
Швидкість, яку ви набрали при розбігу, постарайтеся передати м'ячу в момент кидка. Якщо ви чітко розрахували розбіг, розмах і швидкість, кидок кулю а станеться тоді, коли нога після останнього, ковзаючого кроку зупиниться.
7
Намагайтеся справити кидок кулю а на рівні щиколотки. Тіло нахиліть вперед, коліна зігніть. Вільну руку відведіть в сторону, вона допомагатиме вам утримувати рівновагу. Дивіться вперед, а не на кулю . Найкраще цілитися, дивлячись на середню з семи стрілок, відзначених на доріжці.
Якщо представилася можливість провести гру в боулінг, але, на жаль, ви не знаєте, як правильно поводитися з кулею , то варто скоріше ознайомитися з докладною інструкцією. Бажано трохи потренуватися, бо виглядає удар набагато простішим, ніж є насправді.
Вам знадобиться
  • Куля для боулінгу.
Інструкція
1
Шар тримаєте між грудьми і талією правою рукою. Іншою рукою підтримуйте кулю.
2
Плечі розгорніть у напрямку до мети, тобто доріжці, на яку ви будете кидати кулю.
3
Простежте за тим, щоб зап'ясті не перекидаються назад. Лікоть руки, в якій знаходиться куля, повинен бути притиснутий до стегна.
4
Гомілки зігніть, і корпус злегка нахиліть вперед. Ноги не розводьте в сторони, а тримайте разом.
5
Виконайте чотири прості кроки з п'яти, а п'ятий крок виконаєте, немов ви ковзати. Тобто за останнім кроком прослизну за кинутим кулею , злегка нагнувши корпус вперед і витягнувши праву руку.
6
За останнім кроком киньте кулю на доріжку, при цьому руку зігніть у лікті і підніміть до рівня плеча, друга рука вільна і допомагає утримувати рівновагу.
Зверніть увагу
розмахуючи, стежте за тим, щоб рука сильно не йшла назад, інакше кидок буде довгим, розгонистим і безрезультатним. Після кидка, тієї ногою, яка залишилася позаду, загальмуєте рух тіла, тим самим, віддавши всі сили на кидок.
Корисна порада
Щоб потрапити в ціль, потрібно метиться не в самі кеглі, а на лінії, стрілки, накреслені на доріжках.