Як вибрати іграшки для новонародженого.

Новонароджений малюк, тобто дитина до одного місяця, тільки звикає до нових умов існування. Адаптуючись до навколишнього середовища, він починає активно вивчати світ навколо, і перші іграшки - найкращі помічники в цьому.
Інструкція
1
Чи не намагайтеся вибрати найбарвистішу з усіх іграшок для маленьких. У перші місяці життя колірне відчуття дитини ще погано сформований, тому велика кількість яскравих або строкатих деталей не буде складатися в його розумінні в цілісну картину. Краще зупиніть свій вибір на простій іграшці, пофарбованої в два контрастні кольори.
2
Перевірте іграшку на безпеку. Від неї не повинні відокремлюватися деталі або нитки, адже все, що дитина бачить перед собою в такому віці, він обов'язково спробує на смак. Крім того, намагайтеся вибирати іграшки для новонароджених відомих виробників, фірми зі світовим ім'ям висувають високі вимоги до пластмаси, тканин і наповнювачів, які використовуються при виготовленні продукції.
3
Дотримуйтесь порад виробника на упаковці. Умовні позначення та цифри допоможуть вам зорієнтуватися, чи підходить дана іграшка для малюка конкретного віку, або поки рано вручати її дитині.
4
Вибирайте іграшку, виходячи з реальних можливостей дитини. У віці одного місяця маля ще не зуміє натискати кнопки на іграшці або знаходити відповідності між розміром і формою деталей. В цей час краще дати йому те, що зручно схопити невмілими пальчиками. Ідеальним варіантом буде звичайна брязкальце або м'який браслет, до якого пришита кумедна мордочка або деталь. Важливо, щоб при русі іграшка видавала звук, це дозволить розвинути уважність крихти, його слухові відчуття і хапальний рефлекс, адже він спочатку інстинктивно, а після усвідомлено буде тягнутися ручками до дзвінким предмету.
5
Зверніть увагу на сучасні розвиваючі іграшки з комбінованих м'яких тканин, наприклад з флісу, тканого матеріалу і штучного хутра. Різні на дотик, вони дозволяють розвинути тактильні відчуття і дрібну моторику дитини. Крім того, всередину деяких деталей можуть бути вшиті шарудять целофанові елементи.