Як самостійно отримати візу в Англію.

Сполучене королівство Великобританія займає шосте місце за популярністю у туристів. І основним питанням при плануванні самостійної поїздки є отримання візи.
Інструкція
1
Підготуйте всі документи для пред'явлення в консульство. До вимог консульського відділу ставитеся серйозно. Документи приймають у будь-якому Британському візовому центрі.
2
Заповніть анкету. З 1 березня 2008 року Посольство використовує тільки електронну форму подачі безпосередньо на сайті http://visa4uk.fco.gov.uk/ApplyNow.aspx, тобто послідовне заповнення граф в онлайн режимі. Заповнювати анкету потрібно англійською мовою. Якщо ви по ряду причин не можете відразу заповнити всі пункти, анкету можна зберегти і повернутися до неї пізніше. Для цього зайдіть на сайт під своїм електронною адресою. На нього вам вишлють індивідуальний номер. Після заповнення по спеціальному посиланню відправте анкету. Також необхідно роздрукувати її в двох примірниках і прикласти до всіх необхідним документам.
3
Відвідайте посольство Великобританії. Зручний для вас день і час ви зможете вибрати при заповненні анкети у відповідній графі. Після цього на вашу електронну пошту прийде лист з підтвердженням заявки. У ньому ж ви знайдете присвоєний вам код. Роздрукуйте цю інформацію для пред'явлення на вході в консульство.
4
Прийдіть на зустріч за 20-25 хвилин. Черговий пропустить вас до приміщення візового відділу с відповідно до вашим кодом. Там ви будете чекати виклику до консульського співробітнику. Після прийому документів та інтерв'ю вам потрібно сплатити консульський збір. Розмір оплати варіюється в залежності від терміну дії візи - від 3500 до 30500 рублів. Потім ви повинні пройти процедуру біометрії. Якщо у консульства до вас виникли запитання, вас можуть викликати на додаткову співбесіду. Однак, нічого страшного в цьому немає. Співбесіда само по собі не означає, що в отриманні візи вам відмовлять.
5
Після всіх процедур вам повідомлять, коли ви зможете дізнатися про результати розгляду. Термін становить до 4 тижнів. Передзвонивши в Консульство, ви дізнаєтеся, чи готова віза. Якщо так, то можете забрати візу з паспортом самі, або через довірену особу. Також можлива відправка кур'єрською службою, за певну плату.
Корисна порада
Перелік потрібних паперів час від часу змінюється. Тому не зайвим буде перевіряти інформацію на спеціалізованих сайтах посольства, навіть якщо ваші знайомі та друзі отримували візу в недалекому минулому.