Як зробити привітання.

Всі ми щодня включаємо комп'ютер і бачимо одну і ту ж картину: загоряється лейбл виробника, з'являється прапорець Windows. Так чому ж не урізноманітнити включення комп'ютера і не додати оригінальне привітання зі зміною картинки і напису?

Інструкція
1

Для початку скачайте програму Resource Hacker. Відкрийте скачаний архів і запустіть ResHacker.exe.

2

У вікні, натисніть на вкладку "Файл" (File) і виберіть "Відкрити" (Open). Відкрийте наступний файл C: Windows/System32/logonui.exe, в меню папок ліворуч відкрийте папку "String Table" і виділіть файл "1049".

3

Міняємо напис "Привітання" на будь-яку, яку хочемо бачити при запуску Windows. Наприклад, нехай це буде "Хай живе господар мій".

4

Натисніть кнопку "Compile Script", а потім File -> Save As і зберігаємо наш файл з такою ж назвою кудись в інше місце (не в цю ж папку).

5

Зробіть резервну копію "рідного" файлу logonui.exe, скопіювавши його кудись в іншу папку. Скопіюйте створений вами файл в Windows - system32 і в Windows - system32 - dllcashe, натискаючи "Змінити". Зберігайте і перезавантажуйте комп'ютер. Все готово!

6

У цій же програмі відкрийте вищезгаданий файл. В колонці праворуч виберіть Bitmap/100/1049.

7

Натиснувши правою кнопкою миші на "1049", в спливаючому меню натисніть "Replace Resource" і вибирайте бажаний малюнок.

8

Повторіть процедуру збереження, як і в попередньому розділі, і вийдіть з утиліти. Перезавантажте комп'ютер і насолоджуйтеся результатом.

Зверніть увагу

Малюнок повинен бути в форматі ВМР і в 8-ми бітної палітрі.