Яйце з бісеру: Як зробити подарунок до Великодня своїми руками.

Великоднє яйце може стати прекрасним подарунком. Сьогодні подібні сувеніри робляться з каменю, дерева, порцеляни, пап'є-маше та інших матеріалів. Яскравий приклад - дивовижні твори мистецтва - великодні яйця Фаберже, які великий художник робив з дорогоцінних каменів.
Вам знадобиться
  • - Дерев'яна заготівля;
  • - бісер;
  • - дріт;
  • - клей.
Інструкція
1
Серед різних способів декору пасхальних яєць найбільш незвичайним і красивим є прикраса бісером. Для виготовлення такого сувеніру купите заготовку. У спеціалізованих магазинах товарів для рукоділля продаються дерев'яні яйця з підставками.
2
Для прикраси однієї такої заготовки знадобиться близько 40г бісеру основного кольору, близько 6 г бісеру інших квітів для складання візерунка, паєтки, дріт і клей. Найбільш відповідною буде мідний дріт з обмотки трансформатора.
3
Візьміть довгий відрізок дроту і нанизайте на нього 40 г бісеру. Закріпіть кінці дроту, щоб намистини не спадали, і оклейте вийшла ланцюжком яйце. Починайте обклеювання зверху, завдаючи потроху клею на заготовку.
4
Щоб сплести з бісеру іншого кольору будь-якої візерунок, наприклад, хрест, нанизайте на дротик дві бісеріни. Утримуючи один кінець дроту, пропустіть другий через ці бісеринки назустріч йому. Затягніть дріт. Потім наберіть наступні дві бісеринки і знову назустріч пропустіть через них другий кінець.
5
Сплетіть подібним чином перекладину хрестика потрібного розміру. Потім скрутіть кінці дроту і простягніть їх крізь бісеринки для маскування залишилися хвостиків. Якщо вони не проходять через отвори в бусинах, можна просто загнути хвостики на зворотну сторону.
6
Щоб сплести другу перекладинку, приєднаєте відрізок дроту до вже готового елементу хрестика в потрібному місці. Плетіть аналогічно тому, як плели першу деталь. Потім зачепите новий відрізок дроту з іншого боку і сплетіть другу половину поперечної перекладини.
7
Пелюстки і ромби плетуться так само, відмінність полягає тільки в тому, що спочатку потрібно нанизувати не по дві намистини, а по три. Одну бісерину при цьому залишайте вільної, а другий кінець нитки пропускайте через дві інші бісеринки. Коли петля буде затягнута, утворюється невеликий трикутник. Наступного разу нанижіть 3 намистини, потім 4 і 5 - в найширшій частині. Потім з кожним рядом зменшуйте кількість намистин на одну.
8
Коли всі елементи декорування будуть готові, їх необхідно наклеїти на заготовку. Все квіточки і листочки розправте так, щоб можна було приховати під ними дротове підстава. Аналогічним чином обклейте бісером підставку. Готовий виріб залиште до тих пір, поки клей повністю не висохне.