Як зробити автоматичне з'єднання з інтернетом.

Щоб під'єднатися до інтернету, необхідно пройти нескладну, але вже порядком набридлу багатьом процедуру підключення. За допомогою невеликої спритності рук можна зробити так, щоб з'єднання здійснювалося саме при завантаженні комп'ютера.
Інструкція
1
Увійдіть в меню «Пуск», запустивши кнопку в нижньому лівому кутку монітора. Натисніть кнопку «Виконати», розташовану в правій частині меню «Пуск». У розпочатому поле введіть команду запуску редактора реєстру - «regedit». Натискаємо «Ok».
2
Знаходимо в редакторі реєстру необхідний нам розділ - «HKEY_LOCAL_MACHINE». У ньому відкриваємо підрозділ «Software», далі розгортаємо підрозділ «Microsoft», в ньому знаходимо пункт «Microsoft» - «CurrentVersion», а там - «Run».
3
У підрозділі «Run» в розділі параметрів, що знаходиться у правому вікні, на порожньому полі натискаємо правою кнопкою миші і вибираємо «Створити» - «Строкової параметр». Ім'я параметра не має ніякого значення, можете назвати його на свій розсуд або залишити без змін, а ось в поле «значення» необхідно ввести наступне: «rasdial" імя_вашего сполуки "<логінпароль>» (наприклад: rasdial "My net" q1w2e3r4t5y6 123456) .
4
Перезавантажуємо комп'ютер (Пуск - Завершення роботи - Перезавантажити) і перевіряємо, чи увійшли наші зміни в силу.
Зверніть увагу
Вносити зміни до реєстру Windows рекомендується досвідченим користувачам, оскільки неправильна робота з реєстром може привести до необоротних збоїв в системі.
Корисна порада
Перед тим як вносити зміни рекомендується не змінювати статус підключення до інтернету. Тобто, якщо ви в даний момент були підключені до мережі - не відключати, а якщо підключення відсутнє - не підключати.