Чим корисний сир? І чи всім він корисний ?

Сир давно став звичним продуктом харчування для росіян. Його їдять з бутербродами, включають до складу салатів і соусів, роблять з нього начинку для випічки і фаршированих овочів. При цьому людина рідко замислюється про те, шкідливий або корисний цей продукт для його здоров'я.
Вершкові сири, як і багато інших молочні продукти, здебільшого корисні для здоров'я людини, оскільки містять в собі безліч життєво необхідних елементів. Вміст білка в сирі вище, ніж в рибі та м'ясі. Сир також містить велику кількість мінеральних солей кальцію, що робить його особливо цінним для дітей, підлітків, матерів-годувальниць, вагітних жінок і літніх людей. Крім того, в цьому продукті є вітаміни і важливі амінокислоти: метіонін, лізин, триптофан.

Різні сорти сиру мають різні корисні властивості. Сир моцарела допомагає від безсоння. Сорти камамбер і брі покращують роботу шлунково-кишкового тракту. Епуас, емменталь і гауда відрізняються підвищеним вмістом кальцію. Швейцарські і голландські сири зміцнюють здоров'я зубів і протидіють карієсу. Бажаючим схуднути підійде адигейський сир, який містить мінімум жиру при збереженні високої калорійності.

Однак необхідно пам'ятати, що сир може бути корисний далеко не всім. Не рекомендується їсти цей продукт людям, страждаючим захворюваннями шлунково-кишкового тракту, колитами, гастритами з підвищеною кислотністю. Сир протипоказаний при сечокам'яній хворобі, гострому і хронічному пієлонефриті, артеріальної гіпертонії, серцевих набряках і деяких інших захворюваннях.

Через високу калорійність сир входить в число продуктів, які повинні бути виключені з раціону людей, страждаючих ожирінням. Таким людям рекомендується вживати в добу не більше 50 г низькокалорійного сиру. Також важливо пам'ятати, що багато сортів сиру викликають підвищений апетит.

Вагітним жінкам не коштувати їсти сир з цвіллю, який може стати причиною порушень у розвитку плоду і переривання вагітності, викликаних мікроорганізмами. Майбутні матері, які зловживають сиром, можуть скаржитися на головні болі, причина яких криється в амінокислоті триптофан, яка міститься в сирі.