Як застосувати фен-шуй в офісі, або Десять золотих правил.

Офіс - це місце, де багато хто проводить більшу частину свого часу. Його обстановка та енергетика робить сильний вплив на якість роботи і продуктивність. Ось кілька універсальних правил фен-шуй, які допоможуть знизити дію несприятливих енергетичних потоків і підсилити дію сприятливих.
Інструкція
1
По можливості, робочий стіл повинен знаходитися якомога далі від входу в кабінет. Це дозволить менше відволікатися на недоречні запитання і прохання.
2
З робочого місця повинна бути видна вхідні двері. Це надає відчуття безпеки і спокою.
3
За спиною не повинно бути проходу. Якщо ззаду постійно хтось ходить, це буде дратувати і відволікати, а також давати підсвідоме відчуття уразливості. Це може позначитися як на роботі, так і на становищі в колективі.
4
Навіть у самому дружному і згуртованому колективі краще мати особистий простір, тому захистите робоче місце від чужих поглядів. Наприклад, поставте папку з документами між столами, трохи розгорніть монітор від сусіда.
5
Поставте на робочий стіл поряд з монітором фотографії своїх коханих та близьких. Вони створять атмосферу захищеності, не буде різкого неприємного відчуття довгої розлуки з родиною. Фото повинні бути обов'язково спрямовані до вас.
6
Дотримуйтесь чистоту і порядок на робочому місці. Корисно регулярно проводити «ревізію» у документах і паперах. У зоні досяжності не повинно бути нічого зайвого, що могло б відвернути від поточної роботи. Склянку з чистою питною водою завжди повинен знаходитися на робочому столі (не надто близько до краю стола, але й не під рукою). Вода активізує творчий початок і допомагає впоратися зі стресом.
7
Постарайтеся позбутися від гострих кутів, заховати дроти і труби.
8
Розташуйте телефон на робочому столі з боку домінуючої руки: для правшів близько до правій руці, для лівшів - у дальній лівий кут стола.
9
Додайте всі необхідні для роботи предмети і матеріали поруч з собою, щоб до них був легкий доступ в будь-який час.
10
Кімнатні рослини на робочому столі не тільки приносять естетичне задоволення, але й сприятливо впливають на робочий процес, обстановку і мікроклімат. Вони дають чудовий антистресовий ефект, поглинають негативні потоки енергії, а турбота про них не займає багато часу. Для кабінету з штучним освітленням добре підійдуть такі кімнатні квіти, як бегонія, драцена, фікус. Якщо в офісі тепло і потрапляє достатня кількість світла, можна придбати алое, камелії, кактуси.