Вузька пральна машина. Як зробити правильний вибір.

Часто невелика площа квартири, невдале планування ванної кімнати або кухні і тому подібні причини не дозволяють мати повнорозмірну пральну машину. В таких ситуаціях на виручку приходять вузькі моделі, які не потребують багато місця. Сьогодні їх асортимент досить широкий, і треба лише знати, як вибрати оптимальний агрегат.
Інструкція
1
Вузька пральна машина - ідеальний варіант для малогабаритної квартири, де цінний кожен сантиметр площі. Стандартні розміри машин складають приблизно 86х60х60 см, але для суміщеного санвузла або маленької ванної це неприйнятно, оскільки такий агрегат не залишає навіть можливості ходити. Вузькі машини, як правило, мають глибину до 46-48 см, тому відмінно вписуються і в мініатюрні приміщення.
2
Вибираючи вузьку пральну машину, спочатку визначитеся з максимальним об'ємом завантаження. Якщо сім'я ваша невелика і перете ви потроху, вам буде достатньо агрегату місткістю до 4,5 кг бавовняної білизни. Крім того, сьогодні ряд виробників випускають вузькі пральні машини з можливістю завантаження до 8 кг. Разом з тим дуже велика місткість барабана може виявитися марною опцією, тому оцініть свої потреби в пранні і віддайте перевагу тій моделі, яка їх оптимально задовольняє.
3
Наступний момент - варіант завантаження. Повнорозмірні пральні машини з вертикальним завантаженням вузькі самі по собі, вони дозволяють додавати речі під час прання і не змушують нахилятися для закладки білизни. Апарати з фронтальним завантаженням вимагають додаткового простору для відкриття люка, але в той же час відмінно вбудовуються, наприклад, в кухонний гарнітур.
4
Зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлений бак пральної машини. Найбільш надійною, міцною і довговічною вважається нержавіюча сталь, однак вона виробляє багато шуму і коштує дорожче пластику. Композитні матеріали (полінокс, карборан, полиплекс і т.д.) не створюють сильних вібрацій, не створюють шуму, добре зберігають тепло і дозволяють економити електроенергію, при цьому вони й дешевше, хоч і мають менш тривалий термін використання.
5
Вибираючи пральну машину, врахуйте клас прання, який визначає якість відпирання білизни і включає співвідношення швидкості обертання барабана, ступеня віджиму, витрати електроенергії і води. Цей показник маркується латинськими літерами про A до G: A і В - висока ефективність і економічне споживання енергоресурсів, С, D і Е - середні значення, F і G - низькі. Більшість вузьких пральних машин відносяться до класу А, хоча це залежить від конкретної моделі.
6
Вивчіть кілька торгових марок пральних машин, які максимально відповідають вашим запитам, почитайте відгуки в інтернеті, ознайомтеся з оглядами побутової техніки, розпитайте знайомих і друзів. Порівняйте ціни на моделі вузьких машин в різних магазинах, з'ясуйте, де покупка буде найвигіднішою, але не забудьте врахувати наявність гарантійного обслуговування, а також вартість доставки і підключення.