Як позбутися запаху ніг.

Багато людей страждають зайвою пітливістю стоп, що призводить до боязні знімати взуття в громадських місцях і гостях. Ганебні ноги - це не тільки неприємно, але і ще погана гігієна ступень. Але це легко усувається після проходження деяким неважким порад і рекомендацій. Як можна усунути неприємний запах ніг?
Вам знадобиться
  • - бактерицидну мило;
  • - чисті шкарпетки;
  • - спеціальний крем;
  • - поглинач запаху для взуття;
  • - тальк або пудра для ніг;
  • - оцет, бікарбонат натрію і танін;
  • - паста Теймурова;
  • - лавандова олія.
Інструкція
1
Щодня мийте стопи теплою водою, щоб запобігти появі захворювань вашої шкіри. Застосовуйте бактерицидну мило, носите чисті шкарпетки і міняйте їх щодня.
2
Також купуйте шкарпетки з натуральної тканини. Перш за все, вони швидше вбирають вологу. Використовуйте на ступні крем, у складі якого є дезодоруючі і поживні речовини, такі як, наприклад, гліцерин.
3
Придбайте поглинач запаху для взуття. Його можна знайти в аптеках, наприклад, у вигляді устілок. Ці предмети, як правило, містять активний вугілля, поглинаючий вологу ніг і, значить, що допомагає зменшити і запобігти запах ступень.
4
Перед тим як надіти шкарпетки, посипте стопи тальком і особливої пудрою для ніг. Вони добре вбирають піт, пригнічуючи розвиток бактерій. Щодня намагайтеся протирати ваші ніжки, застосовуючи для цього невелику ганчірочку з натуральної тканини.
5
Регулярно замочуйте ступні. Деякі продукти можуть усунути запах стоп і поліпшити ситуацію. До таких засобів відносять: оцет, бікарбонат натрію і танін (міститься в чайних пакетиках). Зокрема, розчиніть 1-2 ст. ложки бікарбонату натрію в невеликому тазику для ступень з теплою водою і потім опустіть в нього ноги на пару хвилин перед тим, як лягати спати.
6
Спробуйте застосувати пасту Теймурова. Її також можна купити в аптеці. Використовуйте мазь на вимиті ноги перед сном, зверху потрібно надіти шкарпетки. Даний курс становить близько 3-5 ночей. Це дієвий спосіб, який усуває запах стоп і пітливість.
7
Застосуйте лавандова олія. Воно відмінно допомагає від бактерій. Перед сном втирайте в ступні кілька крапель даного масла. Далі надягніть чисті шкарпетки і лягайте спати.
8
Крім того, носіть взуття, яка дозволяє вашим ступень «дихати». Приміром, не носіть гумові чоботи, оскільки шкіряні черевики краще.