Як перемогти хвороби.

Хвороби наздоганяють людини в самий невідповідний момент: це і простудні захворювання і черговий рецидив хронічних хвороб. Кожне захворювання лікується певними препаратами, які прописує лікар, але можна застосовувати і додаткові методи лікування, які будуть захищати організм від хвороб. Профілактичні заходи боротьби набагато ефективніше, ніж лікування вже почалося захворювання. Перемогти хвороби можна, головне піклуватися про своє здоров'я.
Інструкція
1
Ведіть здоровий спосіб життя. Це значно покращить стан здоров'я, багато хронічних захворювань перестануть турбувати відразу після того, як ви кинете курити чи вживати спиртне. Пов'язано це з тим, що канцерогени, що надходять з нікотину і етанолу, сприяють зниженню захисних властивостей організму, і він стає вразливим перед мікробами і вірусами.
2
Приймайте вітаміни С і Е. Вітамін С піднімає захисні сили організму на боротьбу з інфекцією, а вітамін Е є сильним антиоксидантом, який виводить токсичні речовини.
3
Гуляйте на свіжому повітрі, клітини будуть насичуватися киснем і живити всі органи і тканини. Особливо це важливо людям з хронічним бронхітом або запаленням легенів, яка не вдається перемогти.
4
Щорічно проходьте профілактичний огляд у лікарні. Це допоможе виявити хвороби на ранніх стадіях і усунути їх не давши перейти в хронічну форму.
5
Приймайте біфідо і лакто бактерії. Імунітет залежить безпосередньо від мікрофлори кишечника. Продаються вони в аптеці у вигляді свічок, порошків або рідких препаратів. Приймати краще за призначенням лікаря.
6
Проводите курси профілактичного лікування трав'яними зборами. Вони не нашкодять організму. Так можна уникнути чергового нападу хвороби.
7
В сезон вірусних та застудних інфекцій носите ватно-марлеву пов'язку. Слизову оболонку носа обробляйте оксоліновою маззю або ефірним маслом чайного дерева.
8
Якщо ви вже захворіли, то пройдіть повний курс лікування, який прописав лікар. Слідуйте строго всім рекомендаціям, так вам вдасться уникнути ускладнень.
9
Займіться спортом. Найкраще підійде плавання, воно стимулює і зміцнює здоров'я.