Як навчитися малювати графіті на папері.

Сучасне мистецтво різноманітне і мінливе. З появою різних напрямків і субкультур творчість приймає все більш цікаві форми. Однією з них є графіті. Раніше воно було відомо тільки в Америці і виражало протести молоді. Це проявлялося в несподіваній появі яскравих написів на стінах міських будівель. Щоб сьогодні освоїти техніку графіті, не обов'язково розписувати вуличну стіну. Зробити це можна вдома на аркуші паперу.
Вам знадобиться
  • - Папір;
  • - олівець;
  • - маркери.
Інструкція
1
Оберіть стиль для своєї написи. Для цього познайомтеся з готовими роботами на вулицях свого міста або в інтернеті. Найбільш популярним і відповідним для новачків є стиль з буквами округлої форми - «Bubble». Можете вибрати гострі або округлі краю, наявність або відсутність заголовних букв або зовсім зробити всі букви різних розмірів. Але запам'ятайте, що легше наслідувати якого-небудь стилю, ніж винаходити новий. Розробити свій оригінальний стиль ви зможете, коли навчитеся малювати графіті правильно.
2
Обов'язково залишайте між буквами достатньо місця, оскільки їх потрібно буде розширювати. Намагайтеся малювати графіті, роблячи олівцем легкі штрихи. Це дасть можливість виправити при необхідності недоліки і помилки. Запасіться терпінням і часом, щоб кожна буква вийшла саме такою, якою ви її задумали.
3
Можна всі лінії зробити однакової товщини, можна додати 3D-ефекти і затінення. Наприклад, верхню і ще яку-небудь зі сторін букви можна зробити дуже широкими, а дно - сужающимся. Змінюйте силу натискання на олівець, щоб відчути малюнок і змінити, де потрібно, товщину і глибину контура.
4
Спробуйте зробити текст «йдуть у перспективу», тобто віддаляється від глядача. Для цього звузьте ту частину запису, яка буде виглядати далі. Уявіть рейки, що йдуть вдалину, і подумки підставте відстань між ними в свій напис. За бажанням додайте до напису ефекти. Додатковою деталлю може, наприклад, стати крапля або блискавка, зображувані однієї з букв. Поекспериментуйте. Щоб затемнити лінії, написані олівцем, використовуйте маркер або більш темний олівець.
5
Коли ви почнете малювати графіті більш впевнено, щоразу продумуйте, ніж ваш малюнок буде відрізнятися від інших. Це може бути певна тематична спрямованість або особливий стиль малювання. Під кожною своєю роботою залишайте в якості підпису оригінальний значок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=aWoHMvsf8qI