Як вчити англійську без репетитора.

Володіння англійською мовою сьогодні розширює перед людиною кордону і відкриває безліч можливостей. Знання мови полегшить спілкування з іноземцями в поїздках за кордон, дасть більше шансів на працевлаштування і т.д. На жаль, найняти репетитора для освоєння повного курсу знань може виявитися не по кишені, та й викроїти час на систематичні зустрічі з викладачем в сучасному життєвому ритмі не завжди вдається. Займіться вивченням мови самостійно.
Вам знадобиться
  • - підручник з граматики;
  • - словник;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Відвідайте книжковий магазин і виберіть книгу з граматики. Ці матеріали стануть фундаментом у вивченні мови. При цьому зовсім необов'язково сидіти над підручником дні безперервно. Щоб запам'ятати основи побудови речень і тимчасових форм, досить виділити трохи часу для систематичних занять.
2
Постійно розширюйте свій словниковий запас. Хороший спосіб - переписувати по кілька слів на день зі словника з перекладом. Саме така робота зі словником дозволяє задіяти зорову і механічну пам'ять. Поліпшити результат допоможе вимовляння слів вголос. Бажано заучувати по 5-7 нових слів в день.
3
Залучіть до вивчення мови своїх домочадців. Вчіться вести неспішні бесіди англійською, наприклад, за вечерею. Діалоги допоможуть тренувати вимову. Дивіться зарубіжні кінострічки. Спочатку - з субтитрами російською мовою, потім - без них.
4
Читайте англомовну пресу. Багато видань можна знайти в інтернеті. Виберіть найбільш цікаву для вас газету і вивчайте по 2-3 статті на тиждень. Незнайомі слова виписуйте в блокнот. Потім переводите і запам'ятовуйте їх.
5
Перевіряйте і поповнюйте свої знання, звертаючись до сайтів з тестами та навчальними матеріалами з англійської мови. Тут ви зможете знайти вправи на будь-яку тему і рівень знань: від початкового до професійного.
6
Найбільш ефективним способом вивчення іноземної мови визнані платні онлайн-курси. Залежно від ваших потреб і бажань вам запропонують відповідний курс вивчення англійської. Раз чи два на тиждень ви будете отримувати завдання, які ви повинні будете виконати і відправити репетитора по електронній пошті.
7
Існують курси, що пропонують спілкування з носіями мови та викладачами в режимі відеоконференції. Такі заняття максимально наближені до реальних занять з репетитором. Відмінність полягає лише в способі спілкування.