Готуємо в горщиках: секрети.

Самая звичайна їжа вийде набагато смачніше, якщо приготувати її в горщиках. Супи, каші, м'ясо, риба, овочі, десерти - в керамічному посуді можна запікати, томити, варити все що завгодно. Щоб горщики служили довго і зберігали корисні властивості і смакові якості їжі, бажано дотримуватися деяких правил.
Вибираючи горщики в магазині, уважно розгляньте внутрішню поверхню: на ній не повинно бути тріщин, сколів, бульбашок, присвятив. Якщо горщик покритий глазур'ю, зверніть увагу на рівномірність її нанесення, оскільки на непрокрашенних ділянках може утворитися цвіль.

Нові горщики добре вимийте, залийте по вінця водою, поставте в холодну духовку. Увімкніть нагрів, доведіть воду до кипіння, вимкніть духовку, але не виймайте горщики до охолодження. Потім воду злийте і витріть посуд насухо. Перед кожним використанням замочуйте горщики в холодній воді на 15-20 хвилин, щоб пори посуду ввібрали вологу, завдяки чому страви вийдуть більш соковитими.

Глина боїться різких перепадів температур і може потріскатися, тому ставте горщики в холодну духовку, а після приготування виймайте на дерев'яну підставку. Керамічний посуд, що стояла в холодильнику, не можна відразу ставити на прямий вогонь, а в гарячу не рекомендується доливати холодну воду. Крім того, горщики не повинні торкатися стінок духовки і нагрівальних елементів.

Продукти в глиняний посуд можна закладати як з попередньою тепловою обробкою, так і без неї. Але враховуйте, що при обсмажуванні і відварювання багато поживні речовини і корисні властивості будуть втрачені. Якщо ж поміщати продукти в горщики сирими, в процесі готування вони взаємно збагатяться смаками і ароматами, і страва вийде дуже смачним.

У той же час інгредієнтам потрібні різні терміни, щоб дійти до готовності, а в горщики їх бажано закладати всі разом. Щоб скоротити різницю, нарізайте компоненти шматочками різних розмірів обернено пропорційно часу приготування, наприклад, м'ясо - дрібними, а овочі - великими. Заповнюйте горщики доверху, оскільки обсяг продуктів в ході теплової обробки зменшиться.

Керамічний посуд має здатність зберігати тепло, тому діставайте її з духовки за 5-10 хвилин до закінчення готування, а інгредієнти дійдуть до потрібної кондиції в горщику. Тоді ж рекомендується додавати лавровий лист, спеції, часник і зелень, щоб збагатити блюдо пряними ароматами.