Як цікаво відзначити день народження. Як весело відзначити день народження вдома.

Найважливіший для людини свято не є державним: щоб його відзначити, доводиться або чекати вихідних, або просити відгул. Це день народження. Починаючи новий рік власного життя, ми заново проживаємо всі минулі події, оцінюємо помилки і загадуємо бажання на майбутнє: що хочемо виправити, чого досягти, куди потрапити. Особливий настрій свята задасть оригінальна обстановка, якщо ви подбаєте про проведення торжества заздалегідь.
Інструкція
1
Підготуйте список гостей. Він не повинен бути великим, ви зовсім не зобов'язані запрошувати всіх родичів до сьомого коліна, весь відділ з роботи або всіх сусідів. Нехай це будуть найближчі й дорогі вам люди, яких ви хочете бачити.
2
Оцініть своє фінансове становище. Добре, якщо ви можете замовити зал в ресторані і живих музикантів з шоу-програмою, але з невеликою сумою грошей краще не замахуватися.
3
Оберіть місце. Це може бути ваша власна квартира, будинок одного з ваших друзів, ресторан або лісова галявина. Оцініть технічні можливості приміщення (або місця): чи є там електрику, чи можна розводити відкритий вогонь, як можна розсадити гостей.
4
В якості шоу-програми домовтеся або з професійними артистами, або з друзями з числа запрошених. Напевно хтось з них танцює, показує фокуси, співає, грає.
5
Частування і напої теж можуть стати елементами декору. Замовте або зробіть самі страви в формах різних предметів: квітів, кораблів, тварин. Це особливо актуально для кондитерських виробів.
6
Складіть список конкурсів, в яких ваші гості напевно захочуть взяти участь. Бажано підібрати їх таким чином, щоб кожен переміг хоча б по одному разу. В командних змаганнях шукайте завдання, при яких підсумковий результат буде нічиєю. Розподіляйте конкурси залежно від стану і настрою гостей: рухливі ігри ставте в початок, коли ще є сили побігати, а спокійні ближче до кінця, коли гості вже втомляться і розслабляться.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Lt10TT0sQjU
Зверніть увагу
Тому хочеться допомогти таким людям урізноманітнити і дати шанс таким людям провести своє свято незабутньо і цікаво. Як цікаво відзначити день народження, щоб було незвично, оригінально і весело? - Відзначати свій день народження треба правильно і відповідно компанії і місцем. Добре провести час ви можете не тільки в колі своїх друзів, але і в колі найближчих родичів і коханих вам людей.
Корисна порада
Особливо цікаво буде їм взяти участь в сценах зі своїми улюбленими тваринами. Якщо ви заздалегідь продумає тематику, вам буде легше підготувати все інше - прикраси кімнати, реквізит, меню і т.д. Якщо, наприклад, ваша дитина любить Вінні Пуха, будуть доречні кульки або посуд з його зображенням. Є цілі набори з казковими героями. Але це ще не все. Щоб ваша тематика була закінченою і краще сприймалася дитиною, потрібен хтось, хто зміг би провести день народження, відповідно до обраної теми.