Як вставити фото в форум.

Вставка зображень на форуми можлива двома способами: за допомогою завантаження з користувальницького комп'ютера, а також завантаження через інтернет, з зазначенням посилання зображення.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
На сьогоднішній день в інтернеті досить поширене спілкування користувачів на форумах різного профілю. Подібні ресурси об'єднують в собі групи людей за інтересами. Тут можна ділитися цікавими подіями, обговорювати всілякі питання, а також ділитися фотографіями з іншими учасниками форуму. Щоб завантажити фото в повідомлення на форумі, користувач може скористатися найбільш зручним для себе способом з двох передбачених інтерфейсом.
2
Завантаження фотографії в повідомлення через інтернет. Щоб вставити зображення в повідомлення подібним чином, у вікні текстового редактора форуму потрібно скористатися посиланням «Розширений режим». Перейшовши за цим посиланням, користувачеві стане доступним розширений редактор, в якому передбачений спеціальний значок для вставки зображень з інтернету. Клікнувши по такому значку, необхідно ввести адресу зображення в мережі до відповідного рядка і натиснути кнопку «ОК». Після цього можна відправляти повідомлення. Фотографія буде відображена в пості.
3
Вставка фото в повідомлення через користувальницький комп'ютер. У вікні текстового редактора потрібно натиснути на кнопку «Завантажити зображення». Після цього відкривається діалогове вікно, що дозволяє користувачеві знайти потрібне фото на своєму комп'ютері. Як тільки фото буде завантажено, воно відобразиться в повідомленні після публікації поста.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QOc5Yn7V1ko