Як зберегти номери.

Кожен власник мобільного телефону може зберегти потрібні йому номера відразу двома способами: на сім-карту або в пам'ять телефону.
Вам знадобиться
  • Стільниковий телефон
Інструкція
1
На сьогоднішній день власники мобільних телефонів можуть зберігати контакти як на сім-карті, так і в пам'яті телефону. Збереження номерів на сім-карті дозволить вам дивитися контакти, вставивши номер в будь-яке інше мобільний пристрій. Збереження номерів на самому ж стільниковому телефоні дозволить вам бачити ваші контакти тільки на конкретному апараті (якщо ви втратите телефон, контакти будуть втрачені). Ви можете зберегти телефонний номер двома найбільш зручними способами.
2
Збереження телефонного номера через меню телефону. Зайдіть в головне меню пристрою і виберіть розділ «Контакти». Знайдіть у ньому пункт «Новий контакт» або «Створити контакт» і відкрийте його. У меню, введіть сам телефонний номер та ім'я його власника. Також тут ви зможете налаштувати шлях збереження контакту: на телефон, або ж на сім-карту. Збережіть параметри після внесення всіх даних. Контакт буде відображений в загальному списку.
3
Збереження контакту через властивості номера . Ви також можете зберегти телефонний номер, попередньо набравши його, або ж вибравши будь зі списків останніх викликів. Виділивши потрібний вам номер, натисніть кнопку зі значенням "Опції" і виберіть можливість збереження контакту. Відкрилося меню дозволить вам ввести ім'я нового контакту і визначити шлях збереження його номера .