Як закачати гру в телефон.

Стільниковий телефон є універсальним і багатофункціональним пристроєм. Завдяки йому можна здійснювати дзвінки, робити фотографії і грати в комп'ютерні ігри. Існують різні способи встановлення нових програм на телефон.
Інструкція
1
Знайдіть інтернет-сайт з іграми для вашого мобільного телефону, скориставшись пошукачем. Крім того, знайти потрібну гру можна за допомогою спеціального додатку Market на телефоні, активувавши попередньо підключення до інтернету. Додаток може бути на платформі Java (файли * .jad і * .jar) - для простих телефонів, * .sis - для телефонів на платформі Symbian, * .apk - для Android і т.д. Таким чином, потрібно уважно ознайомитися з вимогою до гри і переконатися, що вона підходить для вашої мобільної операційної системи.
2
Натисніть на кнопку «Завантажити» або «Download», щоб закачати гру на жорсткий диск вашого комп'ютера або карту пам'яті телефону. Для її встановлення на пристрій вам знадобиться спеціальне програмне забезпечення. Зазвичай його можна взяти з доданого до телефону диска або завантажити на сайті виробника. Якщо ви закачали гру безпосередньо на карту пам'яті, установку можна почати, клікнувши на завантаженому файлі. Крім того, ви можете передати додаток на телефон за допомогою USB-кабелю з комплекту.
3
Підключіть USB-кабель з одного кінця до телефону, а з іншого - до комп'ютера. Дочекайтеся, поки комп'ютер не може визначить новий пристрій і не встановить відповідні драйвери. Після цього вміст телефону має з'явитися на екрані у вигляді каталогу з папками (також його можна волати з меню «Мій комп'ютер»). Перетягніть файли гри в кореневу папку на карті пам'яті телефону. Щоб безпечно від'єднати апарат, виберіть у контекстному меню «Витягнути», клікнувши правою клавішею по значку телефону.
4
Встановіть гру на карту пам'яті і спробуйте запустити її. Зазвичай вона відразу з'являється в головному меню і достатньо клікнути по ярлику, щоб додаток запустилося. Переконайтеся, що все працює належним чином.
Корисна порада
Будьте обережні і не завантажуйте гри з підозрілих сайтів: ви можете занести на телефон небезпечні віруси або ж просто вивести його з ладу неякісним програмним забезпеченням.