Як закачати ігри в iPad.

Планшетний комп'ютер iPad володіє безліччю функцій. З його допомогою можна переглядати інтернет-сторінки, спілкуватися в Skype, читати книги, слухати музику, дивитися фільми і грати в ігри, створені спеціально для цього пристрою.
Вам знадобиться
  • - програма iTunes.
Інструкція
1
Вам знадобиться програма-медіаплеєр iTunes. Вона потрібна для того, щоб завантажувати і видаляти програми та окремі файли на iPad. ITunes входить до числа мінімального набору програм, з якими продаються портативні пристрої Apple, тобто на планшеті вона вже є. ITunes необхідно встановити і на комп'ютері, з якого ви будете завантажувати ігри для iPad. Якщо у вас цієї програми не виявилося, її можна безкоштовно завантажити з сайту Apple.com.
2
Запустіть на комп'ютері медіаплеєр iTunes. Підключіть до комп'ютера через USB кабель планшет iPad. Програма iTunes повинна розпізнати підключений пристрій. Переходьте на комп'ютері в розділ iTunes Store. Вгорі вікна знаходяться дві вкладки: iPad і iPhone. Як правило, вибір між ними відбувається автоматично, але ви можете поміняти їх вручну. Переконайтеся, що активна вкладка iPad.
3
Зареєструйтеся в iTunes Store. Ви можете вибрати реєстрацію із зазначенням номера своєї кредитної карти або без нього. Після реєстрації вам стануть доступні для скачування різні програми, ігри, музика, фільми, книги і т.д. Якщо ви хочете закачати платні програми, необхідно вказати номер своєї кредитної картки.
4
Оберіть одну із запропонованих ігор. Клацніть по іконці з грою і перейдіть на сторінку з її описом. Далі натисніть на посилання FreeApp для скачування безкоштовного додатку і на сходинку з ціною для платної програми. Почнеться завантаження гри.
5
Перейдіть в додатку iTunes в розділ «Програми». Тут повинна з'явитися закачана гра. Щоб перекинути гру на iPad, у вкладці «Програми» необхідно поставити галочку в рядку «Синхронізувати» і також відзначити вибрані додатки. Натисніть на кнопку «Застосувати» у правому нижньому кутку екрана. Після завершення процесу синхронізації гра з'явиться на планшеті.