Як відбілити зуби в домашніх умовах.

Красива посмішка - це насамперед здорові і білосніжні зуби. Способів відбілити їх існує декілька, і людина може самостійно знайти для себе відповідний варіант. Процес відбілювання - це зміна відтінку верхнього шару емалі за допомогою домашніх засобів. Як же правильно відбілити зуби вдома?
Вам знадобиться
  • - відбілююча паста;
  • - активоване вугілля;
  • - перекис водню;
  • - спеціальний гель;
  • - деревна зола;
  • - харчова сода;
  • - їдальня сіль;
  • - лимон.
Інструкція
1
Застосуйте дорогі відбілюючі пасти. Це один з найпростіших, але, на жаль, неефективних способів. Оскільки при використанні даних коштів забирається тільки наліт, емаль колір не змінює. Рекомендується застосування такої пасти терміном до 30 днів, так як при більш тривалому застосуванні може бути пошкоджена емаль.
2
Використовуйте перекис водню, щоб мати білосніжні зуби. Після застосування пасти, додайте двадцять крапель перекису в чверть склянки води, потім кілька хвилин прополощіть цим розчином ротову порожнину, далі ще раз потрібно прополоскати водою. Є інший варіант подібного відбілювання зубів: на ватний тампон нанесіть перекис водню і протріть їм зуби, після цього почистіть їх зубною щіткою і знову прополощіть рот. Якщо ви шукаєте метод, як відбілити зуби без допомоги фахівця ефективно, то відбілювання зубів за рахунок перекису водню - ваш правильний вибір.
3
Скористайтеся активованим вугіллям. Для використання вугілля в якості відбілюючого засобу, його необхідно розтовкти, потім нанести на зубну щітку і далі чистити їм зуби. Активоване вугілля добре прибирає наліт і робить деякий абразивну дію за саму емаль. Цей спосіб відбілювання малоефективний.
4
відбілити зуби деревною золою. Вона містить таке з'єднання, як гідроксид калію, яке відбілює зуби. Так, зокрема, ці мікроскопічні кристали прибирають наліт у важкодоступних місцях, при цьому роблячи зуби білосніжними. Хоча занадто часте застосування деревної золи, як правило, може пошкодити зубну емаль.
5
Зробіть зубну пасту домашнього приготування. Для цього змішайте харчову соду, а також столову сіль, перекис водню і невелика кількість пасти - це засіб нешкідливо і має ефект при застосуванні.
6
Спробуйте відбілити зуби вдома за допомогою лимона або харчової соди. Можна втирати в зуби скоринки лимона, розтирати марлечкой, яка просякнута содою. Обидва даних методів ефективні. Застосуйте спеціальний відбілюючий гель, який можна взяти у стоматолога. Але необхідно проконсультуватися з приводу особливостей його використання.