Як відрізнити iphone 4s від підробки.

Багато покупців, прагнучи заощадити, купують смартфони Apple не у офіційних продавців, а у приватних осіб. У цьому випадку існує ризик купити підроблене пристрій.
Інструкція
1
Уважно огляньте пропонований вам смартфон. В оригінальних айфонах не можна зняти задню кришку, щоб вставити симкарту. В iphone симкарта вставляється збоку. Ряд китайських підробок айфонів має знімну кришку, і симкарта в них вставляється поруч з акумулятором.
2
Переконайтеся, що на корпусі телефону немає зайвих портів і отворів. Якщо вам кажуть, що в iphone 4s можна вставити флешку, дві сімкарти та інше - не вірте. Оригінальні айфони будь-якої конфігурації не призначені для роботи з двома сімкарти або флешками.
3
Ознайомтеся з програмним забезпеченням пропонованого вам пристрою. Китайські підробки часом досить складно зовні відрізнити від оригіналу, але їх завжди видає внутрішній зміст. Інтерфейс підробленого смартфона незвичний і незручний для використання, є помилки в написах російською або англійською мовою. На підроблених iphone 4s відсутня операційна система iOS. Якщо операційна програма фальшивого айфона і схожа зовні на iOS, в ній не буде iTunes. Якщо ви знайдете іконку iTunes, перевірте працездатність програми.
4
Зверніть увагу на екран смартфона. Якість картинки iphone 4s дуже високо. Якщо ви бачите окремі пікселі в зображенні, швидше за все, перед вами фальшивка. Екран apple реагує тільки на дотик пальців і відрізняється високою чутливістю.
5
Зробіть кілька фотознімків. Як правило, підробки оснащують дешевої камерою, яка робить низькоякісні знімки.
6
Огляньте коробку. Серійні номери IMEI на коробці і налаштуваннях iphone 4s повинні збігатися. Обов'язково перевірте вміст коробки. Крім смартфона, воно повинно включати в себе навушники, керівництво по експлуатації, зарядний пристрій, що складається з USB кабелю і насадки для розетки, і шпильку, щоб вставити симкарту.