Як підключити wi-fi.

Wi-fi - спосіб бездротового підключення до мережі інтернет. Точки доступу wi-fi організують в кафе, ресторанах, офісах, навчальних закладах, бібліотеках та інших громадських установах. Цим способом можна організувати і домашню комп'ютерну мережу.
Інструкція
1
Зверніть увагу на нижню ліву частину екрану ноутбука або стаціонарного комп'ютера. Якщо ви знаходитесь в зоні дії мережі wi-fi, на нижній панелі робочого стола повинна стати яскравою і почати мерехтіти іконка активації.
2
Підключення до безкоштовної бездротової мережі, як правило, відбувається автоматично. Якщо цього не сталося, клацніть по іконці з'єднання і виберете в меню пункт «Бездротові мережі». На екрані має з'явитися список бездротових мереж, що знаходяться в зоні доступу вашого комп'ютера. Більшість wi-fi сполук захищене паролем, навпроти них може бути зображення ключика. Вільні сполуки відзначені буквою F.
3
Натисніть на рядок з назвою тієї чи іншої мережі. При необхідності введіть пароль, звісно, якщо він вам відомий. У деяких кафе, барах і ресторанах пароль доступу до wi-fi відвідувачам видають тільки після того, як вони зроблять замовлення. Навіть в бібліотеках і аеропортах іноді доступ в інтернет захищають паролем, щоб зменшити число несанкціонованих підключень і знизити трафік. В цьому випадку вам необхідно звернутися за допомогою до кого-небудь із співробітників установи.
4
Якщо вам вдалося успішно підключитися до інтернету через бездротове з'єднання, але ви не можете увійти в онлайнову гру або зв'язатися з будь-ким через скайп, то спробуйте просто запустити браузер. Швидше за все, в віконці браузера з'явиться інформація про розцінки доступу до мережі інтернет і способах оплати. Така практика існує в готелях і будинках відпочинку.
5
Немає необхідності спеціально відключатися від мережі wi-fi. Роз'єднання відбудеться автоматично, коли ваш ноутбук покине зону охоплення бездротового з'єднання. Ви можете відключити wi-fi вручну, натиснувши на значок бездротового з'єднання і вибравши кнопку «Отключиться».