Як підключити телевізор до комп'ютера.

Поєднавши разом персональний комп'ютер і телевізор, ви зможете насолодитися якісним переглядом фільмів та відеоматеріалів, просто запускаючи їх з жорсткого диска комп'ютера. Щоб підключити телевізійний приймач до комп'ютера, необхідно оцінити їх сумісність, підготувати всі необхідні комплектуючі і грамотно провести з'єднання.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер;
  • - телевізор;
  • - сполучні кабелі для передачі відео- та аудіосигнали;
  • - перехідною роз'єм.
Інструкція
1
Якщо телевізор оснащений стандартними роз'ємами HDMI і DVI, придбайте відповідний їм кабель і підключіть до гнізд, використовуючи інструкцію до телевізійного приймача. Це під силу зробити навіть некваліфікованої користувачеві, який вміє розбиратися в абревіатурах і супровідних матеріалах. Купуючи з'єднувальний кабель, враховуйте взаємне розташування пристроїв. Короткий кабель доставить вам масу незручностей.
2
У тому випадку, коли телевізор має роз'єми типу «тюльпан», S-Video або широкі гнізда Skart, переконайтеся, що комп'ютер оснащений гніздом з написом "s-video". Зазвичай цей невеликий роз'єм розташовується на відеоадаптер, біля місця, де підключається монітор.
3
Придбайте кабель для передачі зображення з персонального комп'ютера на телевізор, що має на одному кінці штекер "S-Video", а на іншому - роз'єм "Skart" або штекер типу «тюльпан». У продажу ви можете зустріти кабель з двома штекерами "S-Video" на кінцях; в цьому випадку знадобиться перехідник. Бажано щоб кабель був екранований. За ціною він буде трохи дорожче, але забезпечить кращу якість картинки.
4
Запасіться також з'єднувальним шнуром з штекером типу «джек» на одному кінці і подвійним «тюльпаном» на іншому. Кабель цей необхідний для передачі звукового сигналу. По довжині цей кабель повинен відповідати шнуру для передачі відеосигналу.
5
Вставте перехідник "Skart" у відповідний роз'єм телевізійного приймача, поставивши перемикач на роз'ємі в робоче положення.
6
Підключіть кабелем гніздо "S-Video" комп'ютерної відеокарти до зазначеного переходнику. «Тюльпани» звукового кабелю приєднайте до гнізд перехідника, а його штекер «джек» підключіть до звукової карти комп'ютера. Увімкніть телевізор і перезапустіть комп'ютер.
7
Правою кнопкою «миші» відкрийте на робочому столі комп'ютера вкладку меню «Властивості». Перейдіть до вікна «Екран» і вкладці «Параметри». Лівою кнопкою виділіть монітор, позначений цифрою «2», проставте галочку у відповідному вікні та натисніть кнопку «Застосувати». Тепер телевізор повністю підключений до комп'ютера і готовий до роботи, залишилося лише перемкнути його на канал "Video". Якщо все зроблено правильно, на екрані телевізора відобразяться «шпалери» комп'ютерного екрана.