Як під'єднати вимикач.

Підключення вимикача, як і всі електричні роботи, повинно здійснюватися професійним електриком, оскільки неправильна схема підключення живильної електроенергії загрожує вашому житті, здоров'ю і збереження вашого майна. При неправильно змонтованому і підключеному вимикачі може статися коротке замикання в проводці, тому, під'єднавши і прикріпивши вимикач , запросіть для перевірки професіонала.
Інструкція
1
Вимкніть електричну напругу на щитку. Огляньте електричну ланцюг на наявність заземлення. Якщо заземлення немає, то проконсультуйтеся з фахівцем перед установкою арматури для заземлення.
2
Якщо у вас проходить прихована проводка, то перш ніж свердлити отвори під вимикач переконайтеся, що ви не потрапите свердлом в проводку.
3
Виміряйте відстань між кріпильними отворами вимикача, просвердлите, пріверніте шурупами монтажну коробку вимикача до стіни.
4
Перевірте дроти на фази і землю, включивши електроенергію на щитку. Перевіряти необхідно індикаторної викруткою або приладом. Загоряється - фаза, не горить - нуль.
5
Знову відключіть електрику на щитку.
6
Зачистіть і підготуйте жили на проводці. З'єднайте земляну жилу з клемою на монтажній коробці і приєднаєте червону і чорну жили до клем вимикача. Якщо вимикач двох лінійний, то приєднайте червону жилу і чорну жилу до клем - загальна (с) і фаза (L2).
7
Пріверніте вимикач до монтажної коробки. Червону жилу дроти з позначкою мережу підключіть до центральної фазной групі клем, а чорну - до клеми вимикача. Земляну жилу приєднаєте до земляний клеми. Пріверніте кришку розетки на місце.
8
Перевірте всі з'єднання і правильність підключення мережі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HPcLnYNI9Wc