Як прогнати ячмінь з очей геть.

Сверблячка і обмежена хвороблива припухлість по краю століття найчастіше є ознаками ячменю? бактеріального запалення сальної залози або волосяного фолікула. При відсутності лікування інфекція може поширитися, а тому важливо вжити заходів при перших же симптомах захворювання.
Вам знадобиться
  • - спирт, зеленка або йод;
  • - ватяні палички;
  • - варене яйце;
  • - сіль;
  • - очні краплі на основі пеніциліну або сульфацетоміда;
  • - тетрациклінова або ерітроміціновая очна мазь;
  • - стерильна вата;
  • - ватяні диски;
  • - сік алое.
Інструкція
1
Першою ознакою ячменю є почервоніння століття, яке нерідко супроводжується незначним набряком і сверблячкою. Можна запобігти розвитку захворювання, якщо вжити заходів в перші ж години після виникнення неприємних симптомів. Не варто користуватися «бабусиними» рецептами і лікувати ячмінь плювками і вушної сіркою. Велика ймовірність, що після таких маніпуляцій інфекція попросту пошириться на сусідні волосяні фолікули, в результаті чого замість одного ячменю дозріє ще кілька.
2
Якщо ячмінь ще тільки починає дозрівати, спробуйте припекти його спиртом, йодом або зеленкою. Дуже часто таким чином вдається запобігти подальшому розвитку хвороби і повністю впоратися з інфекцією. При обробці століття дотримуйтеся обережності, щоб дезінфікуючий засіб не потрапило на слизову оболонку ока. Найзручніше змащувати ячмінь за допомогою ватної палички.
3
Прикладіть до запаленого століття сухе тепло. Це може бути свіжозварене яйце, загорнуте в тканину, або мішечок з розігрітій сіллю. А ось вологі примочки, навпаки, використовувати не рекомендується: при змочуванні шкіра стає більш пухкої, в результаті чого інфекція може з легкістю проникнути в сусідні сальні залози.
4
Високої ефективністю володіють очні краплі з пеніциліном або Сульфацетамід (сульфацил-натрію, альбуцид). Закопуйте їх в кон'юнктивальний мішок (під повіку) 4-6 разів на день, причому не тільки в хворе око, але і в здоровий. Надлишок крапель, що випливають з очей, приберіть стерильним ватним тампоном. В якості альтернативи підійдуть антибактеріальні мазі, наприклад, тетрациклінова або ерітроміціновая.
5
Любителі народних засобів можуть спробувати вилікувати ячмінь за допомогою соку алое. Нанесіть кілька крапель на чистий ватний диск і протріть їм місце запалення.