Як закачати ігри в samsung.

Завантаження ігор і додатків через ПК виглядає однаково для всіх моделей стільникових телефонів. Щоб додати гру в телефон, вам потрібно тільки трохи вільного часу.
Вам знадобиться
  • ПК, стільниковий телефон, шнур USB, програмне забезпечення.
Інструкція
1
Після того, як ви скачали на свій комп'ютер потрібні вам ігри для телефону, вам необхідно встановити програмне забезпечення, яке дозволить передати їх на пристрій. Диск з необхідною програмою поставляється в комплекті з виробом, тому, вам не доведеться нічого шукати. Вставте диск у привід комп'ютера, після чого, виконайте установку ПЗ. Під час установки програми рекомендуємо вам залишити стандартні шляхи, які передбачені за замовчуванням. Як тільки ви встановите на комп'ютер додаток для роботи з телефоном, ви можете підключити його до ПК.
2
Щоб підключити телефон до комп'ютера, вставте спочатку один кінець шнура в USB-порт, а другий у відповідний роз'єм на телефоні. Системі потрібен деякий час, щоб визначити новий пристрій. Після того, як пристрій буде визначено, активуйте додаток для роботи з телефоном, двічі клікнувши по відповідному ярлику.
3
В запущеному додатку знайдіть папку, в якій зберігаються ігри . У вікні зліва відкрийте розділ, де у вас знаходиться скачана гра, і перетягніть її в папку з іграми телефону. Не виймайте пристрій від комп'ютера доти, поки передача файлів не буде повністю завершена. Як тільки гра буде встановлена на ваш телефон, ви зможете зайти в неї через відповідний розділ електронного меню пристрою.
4
Якщо ви завантажуєте ігри на телефон безпосередньо з інтернету, установка додатка буде виконана в автоматичному режимі.