Як прокинутися рано вранці. Поради для тих, хто любить поспати до обіду.

Вставати рано вранці для більшості людей - тяжкий обов'язок, а не задоволення. Особливо важко доводиться «совам» і любителям поспати до обіду після нічних розваг. Однак, якщо ви підете порад лікарів і психологів, прокидатися буде легше.
Інструкція
1
Упорядкуйте свій режим. Ви напевно знаєте, скільки вам потрібно поспати, щоб відчувати себе бадьорим і відпочив людиною. Постарайтеся лягати не пізніше встановленого часу, і вставати в один і той же час. Навіть у вихідні не слід збивати режим, інакше весь наступний тиждень ваш організм знову буде «налаштовувати» свої внутрішні годинники.
2
Постарайтеся правильно переходити до сну. Провітріть кімнату, забезпечте темряву і тишу, прийміть розслаблюючу ванну. Вечеря повинна бути дуже легким, щоб не перевантажувати шлунок. У ліжку викиньте з голови всі проблеми і турботи, подумайте про щось приємне або почитайте улюблений роман.
3
Поставте правильну мелодію на дзвінок будильника. Вона не повинна бути різкою і дратівливої - це стрес для нервової системи. Підберіть спокійний звуковий сигнал з наростаючою гучністю, наприклад, звуки ранкового лісу.
4
Заводите будильник на 15-20 хвилин раніше того часу, коли вам необхідно встати. Дайте своєму тілу прокинутися, потягніться в ліжку. Тільки не закривайте очі, інакше ви можете знову заснути!
5
Зробіть кілька вправ. Ляжте на спину, випрямити ноги, витягніть руки вгору і напружте все тіло. Кінчиками пальців ніг постарайтеся дотягнутися до спинки ліжка, потім розслабтеся і опустіть руки. Для другого вправи перекиньтеся на живіт, руки витягніть уздовж тіла. На кілька секунд максимально високо підніміть вгору ноги, плечі і голову, потім розслабтеся. Повторюйте ці вправи по 4-5 разів.
6
Прийміть контрастний душ. Це одне з найкращих засобів, що допомагають прокинутися рано вранці тим, хто звик спати до обіду. А крім цього, прохолодна вода надасть вашій шкірі тонус, освіжить обличчя.
7
Не забудьте про сніданок. Перший прийом їжі дуже важливий - він змушує внутрішні органи організму прокинутися і почати працювати. І, що важливо, вуглеводи, з'їдені на сніданок, дарують енергію, а не відкладаються на стегнах. А остаточно підбадьорити себе можна чашкою ароматної кави.
8
Отримуйте задоволення від раннього вставання. Насолоджуйтеся красою сходу, співом птахів. Згадайте і про те, як багато ви встигнете сьогодні зробити. Пошукайте й інші причини прокидатися рано, наприклад, щоб приготувати сніданок коханій людині.