Де замовити одяг з американських сайтів.

Багато росіян воліють купувати речі в інтернеті. Це зручно і вигідно. Ще вигідніше виявляється набувати брендовий одяг не в вітчизняних, а в американських інтернет-магазинах. Вибір товарів в США значно ширше, а ціни, навіть з урахуванням пересилки, нижче.
Визначтеся, що саме ви б хотіли придбати. Американські інтернет-магазини, як і звичайні торгові точки, розрізняються залежно від того, який товар представлений у продажу. Онлайнові магазини в США можуть пропонувати віртуальним відвідувачам жіночий і чоловічий одяг, дитячі речі, взуття, аксесуари, нижня білизна, прикраси і т.д. Існують і величезні мережеві гіпермаркети, в яких можна придбати все від булавки до норкової шуби.

Якщо ви хочете купити дорослий одяг, відвідайте мультибрендові інтернет-магазини ASOS, ATRIUM, Bare Necessities, Last Call, PacSun, Walmart. Взуття можна замовити зі Слуда сайтів: PegasusShoes, Shoestation, TOMS, Shoezoo. Дитячі речі можна знайти на таких ресурсах як TOUS, JANIE and JACK, Alex and Alexa. Щоб знайти той чи інший інтернет-магазин зазвичай буває достатньо набрати в пошуковому рядку браузера його назва, але іноді потрібно додати слова USA або shop.

Особливо вигідно замовляти з американських сайтів брендові товари, які коштують в 2-3 раза дешевше, ніж в російських магазинах. Крім того, на таких сайтах часто влаштовуються сезонні розпродажі або даються значні знижки на речі торішніх колекцій. Ви можете відвідати наступні брендові сайти: Alexander McQueen, Armani, Dolce & Gabanna, Hugo Boss, Levi's, Nike і багато інших.

Зверніть увагу, що далеко не всі американські інтернет-магазини здійснюють доставку покупок в Росію. В РФ товири висилають вже згадані раніше магазини ASOS, PegasusShoes, Shoestation, Shoezoo, Bare Necessities і деякі інші. Детальніше дізнатися про доставку можна в розділі Shipping Information. Якщо ви хочете придбати одяг на сайті, не висилати товари в РФ, зверніться за допомогою до фірми-посередника, наприклад, Ship to Me. Ви можете також скористатися посередницькими послугами приватної особи.