Як зробити плінтус. стельовий плінтус з поліуретану.

Неправильно приклеєний стельовий плінтус може зробити весь ремонт марним: буде загублений привабливий зовнішній вигляд приміщення, та й подальший демонтаж може принести чимало головного болю.
Вам знадобиться
  • Стельовий плінтус, клей «Титан», стусло.
Інструкція
1
Відразу варто відзначити, що якщо ви не збираєтеся фарбувати плінтус , його потрібно приклеювати в найостаннішу чергу, коли оформлення стелі і стін буде завершено. Кріплення плінтус а потрібно починати з будь-якого кута кімнати. Якщо в наборі не передбачаються спеціальні елементи для оформлення кутів, вам потрібно буде запиляти кути самостійно.
2
Підготовка стикувальних кутів. Щоб правильно запиляти кути стикування двох плінтус ов, вам знадобиться такий інструмент, як стусло. Правильно розташувавши виріб в стусле, ви зможете задати йому оптимальний кут зрізу. Різання самого вироби можна і навіть потрібно здійснювати ножівкою по металу. Якщо плінтус виконаний з кришиться пінопласту, можете виконати його розріз за допомогою канцелярського ножа.
3
Після того, як всі кути будуть підготовлені, наклейте їх у відповідному порядку. У подібній роботі рекомендуємо вам скористатися клеєм «Титан». Він досить хороший за своїми фізичними характеристиками, а також абсолютно прозорий, що особливо актуально в подібній роботі, враховуючи неминучі виступи клею. Якщо клей виступатиме, відразу протирайте такі місця вологою ганчірочкою.
4
Після розклеювання всіх кутів, ви можете перейти до приклеювання прямих ділянок. Також як і в попередньому варіанті, в роботі використовуйте клей «Титан». При необхідності обрізання плінтус а, за допомогою рулетки заміряйте потрібну довжину і укоротите плінтус .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zSCd9Ifthvk
Зараз мало в якій квартирі можна побачити стелі без стельових плінтусів. І ремонт стелі без них практично вже не обходиться. Звичайно, ми не вважаємо ліпні стелі, гіпсокартонні і навісні. А стельовий плінтус - це профіль погонного типу, який має пористу структуру і фігурне поперечний переріз. Застосовувати стельовий плінтус дуже зручно, у нього багато плюсів. Хоча часто виникає проблема з викладанням стельовими плінтусами кутів приміщень.
Інструкція
1
Така проблема вирішується по-різному. Можна використовувати стусло. Це столярний інструмент, який призначений для зрізання кутів різного нахилу. З цим інструментом не повинно виникати жодних заковик. Проклеюємо плінтус по довжині стіни, а останній з них зрізаємо стуслом під кутом в 45 градусів, потім робимо аналогічним способом зріз на іншому плінтусі. Залишилося приклеїти обидві «половинки» кута встик і все готово. На жаль, цей спосіб можна застосовувати лише в тому випадку, коли стіни перпендикулярні. Якщо перпендикулярність стін і стель порушена по якоїсь причини, стуслом скористатися вже не вийде.
2
Другий спосіб трохи примітивний, але більш широкий у застосуванні. Використовуємо макетний ніж або звичайний канцелярський. Тут плінтус зрізається «на око». Другий плінтус приміряємо і теж обрізаємо, підрівнявши під вийшла виїмку. Це заняття може забрати багато часу, а для кого то і значну частину нервів. Але в нестандартному випадку це єдиний спосіб зробити так, щоб плінтуса лягли рівно.
3
Часто виникає питання: як відрізати рівний кут стельового плінтуса? Ваш ріжучий предмет повинен мати максимально гостре лезо, щоб не размахратіть краю зрізу і не відколоти від плінтуса шматочок. Інакше, неминучі нестиковки. Пилки та інші інструменти, що не мають гладкого леза, вживати не можна. Знову ж, стик буде нерівним. Якщо під рукою немає нічого спеціального, можна заточити звичайний кухонний ножик.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zSCd9Ifthvk
Корисна порада
І не турбуйтеся, якщо ваш кут непоказно виглядає і має Замятін і зазори. І руки не опускайте, адже ситуація поправна. Замажте кут герметиком. Якщо зробити це досить акуратно, можна повністю приховати всі вади.