Як відполірувати оргскло. Як шліфувати оргскло в домашніх умовах.

Подряпини на оргсклі утворюються з часом, в результаті механічної дії. Відполірувати оргскло можна в домашніх умовах, але процес досить трудомісткий і тривалий. На скло не можна впливати агресивними хімічними речовинами, воно стане тьмяним і непридатним для подальшого використання.
Інструкція
1
Візьміть пасту ГОІ і повсть. Нанесіть пасту на скло і активними рухами починайте його натирати за допомогою повсті. Терти потрібно до освіти блиску.
2
Візьміть найдрібнішу наждачний шкірку. Намочіть її у воді і окропити скло з пульверизатора. Натирайте скло шкуркою, але стежте за тим, щоб процес відбувався «на мокру», додавайте по необхідності воду в процесі полірування. Після обробки шкуркою протріть скло чистою ганчіркою і натріть його постій ГОІ і повстю. Цей вид обробки підходить для полірування старих стекол.
3
Можете спробувати відполірувати скло Автополіроль (безбарвним), але спробуйте нанести його спочатку на маленьку ділянку, якщо не відбудеться непередбачених результатів, то нанесіть поліроль на всю поверхню скла і натріть його повстю. Після цього натріть скло маслом (машинним, соняшниковою, оливковою).
4
Якщо ви хочете отримати хороший результат, то можете звернутися в автосервіс. В них зазвичай проводять полірування оргскла. Результат може перевершити всі ваші очікування.