Як лікувати вушний кліщ у кішки.

Поразки паразитують організмами нерідко з'являються у домашніх тварин. До подібних захворювань відносять і отодектоз - це наявність вушного кліща у кішок. Характерною ознакою є інтенсивний свербіж (тварина люто чеше свої вуха і при цьому трясе головою). Наблюдаються виділення з вуха темно-коричневого кольору з неприємним запахом. Постійні розчухи призводять до появи струпа, випаданню волосся і виникненню залисин.
Інструкція
1
Негайно зверніться до ветеринара. В клініці проведуть відповідні дослідження на наявність даного збудника у кішки і визначать потрібний комплекс лікування. Діагноз можна поставити і самому. Для цього візьміть трохи сірки з вуха вашого вихованця за допомогою ватної палички, потім розгляньте вміст під мікроскопом (використовуйте темний фон). Вушні кліщі представлятимуть собою активні білі цяточки з шпилькову головку.
2
Щоб уникнути поширення шкідливих паразитів на тіло кішки обробіть тварина інсектицидом, наприклад, використовуйте для цього «Фіпроніл». Даний препарат вбиває кліщів на поверхні тіла.
3
Ватяними паличками постійно видаляйте скупчилися виділення. Лікуйте вуха краплями, які згубні для кліща і розраховані на введення в вуха, наприклад, «Анандін +» і «ципами». Відомий препарат «Фронтлайн» можна застосовувати також для виведення шкідливого паразита. В ньому є речовина фіпроніл, що вбиває не тільки кліщів, але і бліх.
4
Щоб позбутися вушного кліща кішки, застосуйте і засіб «Івомек» з широким спектром впливу. Даний препарат виготовляється у вигляді рідини для ін'єкцій і крапель. Курс лікування вушного кліща у кішки становить 28 днів, оскільки яйця цих паразитуючих організмів препаратами не що знищити. Доведеться дочекатися, коли з яйця вийдуть личинки вушного кліща, щоб можна було їх знищити. Протягом усього цього часу потрібне лікування.
5
Використовуйте звичайне рослинне масло. Подрібніть кілька зубчиків часнику і потім потовчіть їх і додайте в масло, залиште на ніч. Добре прочистите вуха у тварини. Закапайте в обидва вуха по 5 крапель. В якості профілактики не забувайте про гігієну свого улюбленого вихованця, регулярно переглядайте і чистите вуха, застосовуючи спеціалізовані гігієнічні краплі «Барс». Обробляйте щоквартально (раз на півроку) тварини від кліщів та бліх інсектицидами (Адвантікс та ін.).
Корисна порада
Рання діагностика, а також своєчасні терміни лікування, виконання рекомендацій ветеринара і правильне дозування препаратів гарантують одужання тварини. Для того щоб паразити не турбували ваших вихованців, виключіть спілкування ваших кішок з бродячими тваринами.
Вушний кліщ - це крихітний організм, який поселяється в вухах тваринного і призводить до появи запалень, проникненню інфекцій. Найчастіше паразит вражає вушка кішок. Якщо це сталося, потрібно негайно почати позбавлення вихованця від зарази. Для цього сьогодні є багато засіб, які треба використовувати не менше 21 дня - такий цикл розмноження кліщів.
Інструкція
1
Хороший засіб, за допомогою якого можна вилікувати тварину від вушного кліща , це перевірений часом препарат «Тресадерм». У його склад входить антибіотик, тому ліки лікують також вторинні бактеріальні інфекції. Похідна кортизону, яка також міститься в препараті, допомагає справлятися із запаленням, а тіабендазол знищує безпосередньо кліщів, а попутно - різного роду грибки. «Тресадерм» можна застосовувати не 21 день, а 10-14, так як він вбиває не тільки дорослих особин, але і їхні яйця.
2
В останні роки ветеринари рекомендують обробляти вуха кішок, що підхопили кліща , засобом «Івомек». Воно містить івермектин - речовина, що володіє великим антипаразитною спектром впливу. Цей препарат виробляється у вигляді крапель і рідини для ін'єкцій. Колоти його треба протягом місяця, раз або кілька на тиждень. Але є обмеження до застосування, про них можна докладно прочитати в інструкції.
3
Відомий серед любителів тварин препарат «Фронтлайн» можна використовувати також для виведення вушного кліща . В ньому є активна речовина фіпроніл, яке вбиває не тільки бліх, а й інших комах, у тому числі кліщів. Багато власників кішок капають «Фронтлайн» захворілим вихованцям у вуха. Але в інструкції по застосуванню про такий спосіб нічого не сказано.
4
Найсучасніше ліки від уших кліщів - Revolution for Cats. Його треба просто накапати на холку, після чого чекати, поки активна речовина препарату вбереться в кров тварини. Виробники стверджують, що ліки вбиває бліх і кліщів, а також служить хорошим засобом профілактики проти них. Але засіб не діятиме, якщо вуха кішки забруднені. Тому до і під час його застосування слід гарненько очищати вушні канали тварини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7MeW0p3Abwc
Зверніть увагу
Якщо ви підозрюєте. Що у вашої кішки вушний кліщ, треба обов'язково показати її ветеринара, щоб він поставив точний діагноз і підібрав оптимальний спосіб лікування.