Як знайти свій IP адреса.

Одночасно в інтернеті працюють мільйони комп'ютерів. Щоб ідентифікувати їх, введена система IP-адресації, завдяки якій у кожного підключеного до мережі комп'ютера є унікальний мережеву адресу. Іноді у користувача виникає необхідність дізнатися, який IP присвоєно його комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - сервіс визначення IP;
  • - вміння користуватися консоллю.
Інструкція
1
Скористайтеся для визначення IP адреси свого комп'ютера спеціалізованими онлайн-сервісами. Зайшовши на такий сайт, ви тут же побачите свій IP. Цей метод можна вважати найпростішим. Крім того, він покаже вам саме той IP, під яким ваш комп'ютер бачать в мережі - тобто зовнішній адресу. Сервісів визначення IP дуже багато, ви можете скористатися будь-яким підходящим. Щоб знайти такий сервіс, відкрийте пошуковик і введіть запит «дізнатися мій IP адреса».
2
Відкрийте «Панель управління», потім «Мережеві підключення». Знайдіть ярлик існуючого підключення і двічі клікніть його мишкою. Потім перейдіть на вкладку «Властивості». У ній буде вказаний і IP. Але це буде внутрішній IP - тобто той, під яким вас бачить ваш провайдер.
3
Перейдіть: «Пуск» - «Всі програми» - «Стандартні» - «Командний рядок». У відкрилася консолі введіть команду ipconfig/all і натисніть Enter. Ви побачите масу інформації, включаючи внутрішній IP.
4
Не забувайте про те, що IP буває статичним і динамічним. У першому випадку у вас завжди один і той же IP адреса, він не змінюється при новому включенні комп'ютера і підключенні до інтернету. В деяких випадках це зручно - наприклад, якщо ви власник сайту, то в настройках панелі адміністратора можете вказати прив'язку по IP. В цьому випадку вже ніхто не зможе зайти в адмінку під вашими обліковими даними, так як не співпадатиме IP. Недолік постійної адреси в тому, що якщо хтось хоче зламати ваш комп'ютер і знає його IP, у нього буде багато часу для здійснення задуманого - адже адресу вашого комп'ютера не змінюється.
5
Динамічний IP, на відміну від статичного, змінюється при кожному підключенні. Анонімність такого підключення вельми висока - як правило, досить відключитися від мережі і знову підключитися, і ви вже будете працювати під іншим IP. Але при цьому не варто забувати про те, що провайдер завжди знає, під яким адресом ви працювали в той чи інший час.
Зверніть увагу
Як знайти власника IP-адреси і повідомляти про них стурбованість сторін? Все публічні IP-адреси в мережі Інтернет зареєстровані на Інтернет-провайдера або власника великої організації.
Корисна порада
Пошук людини по IP адресою може бути досить простий, а може і ні. Перейдіть на сайт http://www.db.ripe.net/whois?searchtext= і введіть в форму необхідний айпі-адресс.