Як підключити теплі підлоги.

При укладанні і монтажі теплої підлоги необхідно дотримуватися певної поетапну послідовність. При установці підлоги стандартного типу проводиться розрахунок потужності і розробляється схема укладки, підводка електроенергії, теплоізоляції, гідроізоляції і укладання арматурної сітки. Після укладання й підготовчого етапу - підлога підключається.
Інструкція
1
Проведіть окремої електричної групою проводку харчування для теплих підлог. У будинку або квартирі необхідно передбачити заземлення. Встановіть пристрій захисного відключення. Використовуйте мідний провід живлення перетином не менше 2,5 мм2. Зведіть живлять кінці електрокабелю в настановну коробку. В неї ж буде встановлюватися терморегулятор. Установча коробка підійде стандартна - 68 мм. Зафіксуйте коробку з живильним проводом до стіни. Від неї до підлоги робиться штроба для відхідних проводів. В неї ви закладіть дроти нагрівального кабелю і термодатчика. Штроба повинна мати глибину і ширину, відповідну для завантаження в неї гофротруби 20 мм, але краще закладіть відразу дві - для термодатчика з проводами - окрему гофротрубу. Це дозволить у разі несправності його замінити, не порушуючи поли .
2
Прокладіть теплоізоляційний шар. Ви уникнете втрати теплової енергії. Шар теплоізоляції укладайте на очищену поверхню оброблену клеєм.
3
Закріпіть монтажну стрічку на підлозі через рівні відстані в залежності від кроку укладання кабелю, що гріє. Чим менше крок укладання, тим менше зробіть відстань між смугами монтажної стрічки.
4
Нагріваючий кабель закріпіть до монтажної стрічці за допомогою відгинав фіксуючих пелюсток. Таким же способом прикріпіть гофротрубу датчика. Заглушите її кінець.
5
При укладанні теплої підлоги можна використовувати одножильний або двожильний нагрівальний кабель. При використанні двожильного - процес укладання спрощується бо немає необхідності повертати його другий кінець в коробку. Вартість двожильного кабелю завжди вище, ніж одножильного.
6
Після укладання, оптичне опір нагрівального кабелю має рівнятися вказаною на муфті.
7
Нанесіть цементно-пісочну стяжку і через один місяць завмер повторіть.
8
Після укладання підлоги та заміру опору нагрівального кабелю - підключіть його в раніше зроблену настановну коробку з терморегулятором.
9
Запросіть професійного електрика для перевірки схем електричного з'єднання.