Як встановити свій рінгтон на iphone 4. Як змінити дзвінок на iphone.

Смартфон iphone володіє безліччю функцій. На жаль, виробник - компанія Apple - не передбачив можливість встановлення свого рінгтона. Однак це обмеження досить просто обійти.
Вам знадобиться
  • - додаток iTunes; - Додаток iRinger.
Інструкція
1
Використовуйте програми iTunes і iRinger для операційної системи Windows XP, щоб встановити мелодію для дзвінка iphone 4. Ці додатки є безкоштовними і їх можна вільно завантажити з сайтів apple.com або idownloads.ru.
2
Відкрийте програму iRinger, натисніть на кнопку Import, яку легко впізнати по значку блискавки. Відкриється діалогове вікно, в якому вам необхідно вказати шлях до каталогу музичних файлів. Виберіть одну з мелодій і натисніть на кнопку «Відкрити». Програма повинна конвертувати музичну композицію у формат, відповідний для використання в айфоне.
3
Дочекайтеся завершення конвертації музичного файлу. Прослухайте його, натиснувши на кнопку Preview. Далі натисніть на кнопку Export із зображенням ноти і на кнопку Go. У розділі «Мої документи» вашого комп'ютера з'явиться папка iPhone Ringtones. Зверніть увагу, що за один раз можна створити мелодію дзвінка для iphone тільки з одного файлу. Також необхідно пам'ятати, що тривалість рингтону у смартфонів Apple не перевищує 30 секунд.
4
Підключіть iphone 4 до комп'ютера за допомогою USB кабелю. Запустіть на комп'ютері програму iTunes. Зайдіть в меню «Медіатека» і виберіть пункт «Рінгтони». Потім натисніть на меню «Файл» і виберіть рядок «Додати папку в медіатеку». Тепер вам необхідно вказати шлях до папки iPhone Ringtones. Виберіть конвертований файл з мелодією дзвінка і натисніть "ОК" для завершення операції.
5
Перевірте, чи з'явився обраний рингтон у відповідному розділі програми iTunes. Увійдіть в меню «Пристрої» і виберіть у відображеному списку свій телефон. У вікні праворуч відзначте пункт «Синхронізувати рінгтони». Якщо ви завантажуєте декілька файлів, відзначте пункт «Все рінгтони». Натисніть на кнопку «Синхронізувати».
6
Вимкніть айфон від комп'ютера. Зайдіть в меню телефону «Налаштування», виберіть пункт «Звуки», а потім рядок «Дзвінок». Виберіть завантажений рінгтон як мелодія дзвінка.
IPhone - це мобільний телефон, який випускається компанією Apple вже кілька років. Він відноситься до класу смартфонів. За замовчуванням даний телефон не підтримує установку своїх мелодій на дзвінок, але є спосіб обійти це обмеження.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - IPhone.
Інструкція
1
Скористайтеся додатками iTunes і iRinger для Windows XP, щоб поставити мелодію на дзвінок IPhone. Дані програми є безкоштовними і доступні для вільного скачування, скористайтеся для цього посиланнями http://www.apple.com/itunes/download/, http://idownloads.ru/1022/iringer/. Зверніть увагу, що мелодія виклику на Iphone не може бути довшим тридцяти секунд.
2
Запустіть додаток iRinger, натисніть на кнопку Import, на якій зображена блискавка, в діалоговому вікні вкажіть шлях до каталогу з музичними файлами. Виберіть потрібну композицію, яку потрібно поставити на дзвінок Iphone, натисніть на кнопку «Відкрити».
3
Дочекайтеся, поки завершиться конвертація файлу в формат, доступний для використання в Apple Iphone. При необхідності прослухайте мелодію за допомогою кнопки PREVIEW. Потім клацніть по кнопці з зображенням ноти (Export), потім Go. На вашому комп'ютері буде створена папка iPhone Ringtones. Врахуйте, що за один раз можна зробити рингтон для Iphone тільки з одного файлу.
4
Підключіть телефон до комп'ютера, запустіть програму iTunes, в меню «Медіатека» перейдіть в пункт "Рінгтони». Далі клацніть по меню «Файл», виберіть пункт «Додати папку в медіатеку», вкажіть шлях до створеної папці, натисніть «ОК».
5
Переконайтеся, що обрані рингтон и з'явилися у відповідному розділі програми. Перейдіть в меню «Пристрої», клацніть по імені свого телефону, у правому вікні встановіть прапорець в пункті «Синхронізувати рингтон и», потім «Все рингтон и». Клацніть «Синхронізувати».
6
Вимкніть телефон від комп'ютера. Візьміть IPhone, перейдіть в меню «Налаштування», виберіть пункт «Звуки», потім «Дзвінок». Переконайтеся, що створені рингтон и з'явилися в списку і можуть бути використані в якості мелодії дзвінка.