Як зробити мелірування на темне фарбоване волосся.

любою зачіску можна освіжити, всього лише змінивши колір кількох пасом. Зробити мелірування на темні фарбоване волосся можна як у салоні краси, так і в домашніх умовах. Однак при цьому необхідно пам'ятати про деякі особливості фарбованого волосся.
Вам знадобиться
  • - ватяні диски;
  • - шпильки;
  • - гребінець;
  • - фарба для волосся;
  • - смивка для волосся ;
  • - гумові рукавички;
  • - гумова шапочка.
Інструкція
1
Приготуйте всі інструменти, які знадобляться вам для мелірування. Щоб не забруднити одяг, переодягніться в старий халат або футболку. Вирішіть, які саме пасма ви хочете перефарбувати. Проріжте в гумовій шапочці отвори, надіньте її на голову і обережно витягніть вибрані пасма волосся.
2
Скористайтеся спеціальною смивкой для фарби, щоб повернути волоссю природний колір. Змивку треба нанести на пасма по всій довжині і потримати вказане в інструкції час, а потім змити теплою водою. Ви можете зупинитися на цьому етапі, якщо ваш природний колір добре поєднується з темними фарбованим волоссям.
3
Висушіть волосся і ретельно їх розчешіть. Уважно вивчіть інструкцію на упаковці з фарбою. Вийміть з упаковки два тюбика - колір і закріплювач - і змішайте їх вміст. Працюйте в гумових рукавичках.
4
Відокремте пасма, з яких була змита фарба. Закріпіть інші волосся шпильками, щоб вони вам не заважали. Фарбу наносите ватяними дисками або спеціальним аплікатором, який повинен бути в упаковці. Процес фарбування рекомендується починати з потиличної частини, поступово просуваючись до боків, верхівці і передній частині голови.
5
Гребінцем відокремлюйте пасма і офарблюйте їх від коренів до кінчиків. Оброблені пасма можна акуратно заколоти, щоб вони не бруднили одяг або шкіру. Наносячи фарбу на волосся близько особи, дійте дуже обережно, оскільки контакт барвника зі шкірою може викликати роздратування, а іноді й сильну алергічну реакцію.
6
Зачекайте 20 хвилин. Термін очікування може варіюватися залежно від того, наскільки насичений колір ви хочете отримати. Детальну інформацію про час фарбування можна прочитати на упаковці з фарбою.
7
Ретельно вимийте голову шампунем. Необхідно видалити з волосся не вбереться барвник, тому воно продовжує діяти.